Pizzeria Capone

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
2.6

ul. Św. Antoniego 12 97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel: (44) 724-86-66
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, sałatki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Bucetafuriosa 47 recenzji

28.05.2012, 11:33 napisał:

Bardzo przeciętna pizza

Lokal znajduje się w samym centrum Tomaszowa przy dość głośnej i ruchliwej ulicy, raczej skrzyżowaniu dwóch (trzech) tranzytowych ulic Tomaszowa. Przed lokalem na chodniku jest mini ogródek. Moim zdaniem pomysł chybiony. Nie wyobrażam sobie, jak można czerpać przyjemność ze spożywania pizzy w oparach spalin i towarzyszącemu im hałasowi przejeżdżających nieustannie samochodów.
    Zamówiłem pizzę (poz. 41 w menu) o wdzięcznej nazwie "Garlic". Skład: pomidory, czosnek, oliwa. Prosta zwykła pizza, którą - jak mi się wydawało - trudno popsuć. Cóż, jednak można. Zamiast czosnku na pizzy była jakaś czosnkowo-podobna granulatowa pasta w oliwie i kilka plastrów pomidorów posypanych suszoną bazylią. Ciasto grube i gumowate. Słowem, porażka. Na szczęście, owo dzieło kulinarne nie kosztuje wiele (kilkanaście złotych). Kawa niezła.

Data wizyty w lokalu: 28 maja 2012

• kolonko15 1 recenzja

21.05.2013, 14:11 napisał:

Nowe potrawy w menu to porażka !

Polecam omijać ten lokal z daleka !!! Zupy kremy, które tam serwują są po prostu niejadalne. Również pizza nie jest jakaś super z oryginalną włoską pizzą nie ma to za wiele wspólnego.

• cyvi 5 recenzji

31.07.2011, 13:32 napisał:

Najlepsza pizza w mieście

Jeśli w Tomaszowie chcemy zjeść pizzę, to moim skromnym zdaniem od Capone jest najlepsza. Duży wybór: wegetariańskie, mięsne, serowe, ostre. Różne rozmiary pizzy. Rozbudowany system zniżek. O wystroju się nie wypowiem, bo zawsze zamawiam przez telefon. Obsługę ciężko w takim przypadki ocenić, ale mając kontakt z dostawcami jest to "normalna" obsługa, żadnym rewelacji ani rażących wad. Dobry ceny.

• Ania_Damian 2 recenzje

24.08.2011, 19:28 napisał:

Pyszne makarony

W lokalu byliśmy dwa razy przy okazji wypoczynku na jeziorem Sulejowskim. Za pierwszym razem zamówiliśmy capone tortellini i mare e monti. Smakowało wyśmienicie, dostaliśmy naprawdę duże porcje, najedliśmy się po uszy :)
    Udana pierwsza wizyta zachęciła nas do ponownych odwiedzin. Tym razem również byliśmy zadowoleni: pollo con panna i salsiccia e funghi. Znów duże porcje, którymi można się najeść do syta.
    Polecamy każdemu, kto lubi pastę!

Data wizyty w lokalu: 13 sierpnia 2011

Nowe w okolicy: Tomaszów Mazowiecki