Pizzeria Diavola

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Garwolin
3.6

ul. Kościuszki 49C 08-400 Garwolin
tel: (25) 682-03-00
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• turysta-smakosz 16 recenzji

21.05.2013, 16:22 napisał:

Polecam na pizze !

W restauracji byłam wiele razy, zgadzam się, że najlepszym daniem w tym lokalu jest pizza, która jest ich produktem numer jeden. Cieniutkie chrupiące ciasto, świeże składniki. Jest jeszcze kilka dań, które są godne polecenia. Bardzo dobre śniadania, świeżę pieczywo i warzywa. Natomiast dania makaronowe bardzo przeciętne, wyglądają smakowicie, ale nie mają żadnego konkretnego smaku. To samo dotyczy deserów. Lokal poleca w okresie letnim, ciasto, własnego wypieku, które jest niejadalne. Kilka tygodni temu był to biszkopt z truskawkami i galaretką. Wnętrze restauracji całkiem przyjemne lecz pewne elementy takie jak telewizory czy nadmiar kolorowego oświetlenia przypomina pub. Dziewczyny z obsługi na 5 ;). Polecam na szybie śniadanko przed pracą lub pizze.

Data wizyty w lokalu: 03 kwietnia 2013, godz. 18:00

• inesss_22 5 recenzji

25.08.2012, 14:11 napisał:

I znów jest fajnie

Lokal zmienił się na lepsze. Zdecydowanie. Najlepsza pizza w mieście, fajne drinki, i genialny zestaw z pikantnymi skrzydełkami. Do menu dodano nową pozycję - pizzę "garwolińską" :). Zmieniono nieco wystrój. Znów warto tu przyjść ze znajomymi.

• redon19 2 recenzje

21.12.2011, 10:06 napisał:

Bardzo klimatyczne miejsce i smaczne jedzenie!

Po długiej nieobecności w Diavolli postanowiłem zajechać na spaghetti, które mają tam wyjątkowo smaczne. I kolejny raz nie zawiodłem się. Makaron, który zmówiłem był rewelacyjny, świeży, smaczny i co ważne posypany świeżo startym parmezanem. Porcja duża, ładnie podana z dwoma kromkami pieczywa czosnkowego. Za spaghetti i herbatę zapłaciłem tylko 20 zł. Jestem w pełni zadowolony i muszę przyznać, że właściciel zadbał nie tylko o walory smakowe, ale również o wizualne! Zastałem kompletnie zmieniony lokal z zewnątrz jak również odnowiony w środku. Po remoncie Diavolla wygląda dużo lepiej, jest bardzo przytulnie i klimatycznie.

Data wizyty w lokalu: 16 grudnia 2011, godz. 17:00 - 18:00

• Arturos 6 recenzji

25.06.2011, 18:26 napisał:

Dobra pizza i genialne pieczywo czosnkowo-kiełbasiane ;)

Byłem przejazdem w Garwolinie i ta knajpka była jedyną tłoczną wzdłuż głównej ulicy miasta. Łatwo więc się było domyśleć, że knajpa cieszy się powodzeniem.
    Fajny letni ogródek, wnętrze stylowe, ładnie urządzone, bardzo miła obsługa.
    Zamówiliśmy pizzę i pieczywo czosnkowe - pieczywo wspaniale podane, z serem i salami - bardzo smaczne i niedrogie.
    Pizza duża - spokojnie wystarcza na dwie osoby, bardzo bardzo OK.
    Niewątpliwie zaletą są tez bardzo przyzwoite ceny. Za pizzę, pieczywo czosnkowe, piwo, soki oraz aromatyczną super parzoną espresso zapłaciliśmy łącznie ok. 40 zł.
    Diavola potwierdza, jak miłym miastem jest Garwolin.

• AlkaSeltzer 8 recenzji

05.08.2010, 07:34 napisał:

Wszystko OK, poza... jedzeniem

Wystrój - w porządku, duży, przestronny lokal, jest i letni ogródek, i miejsca przy stolikach na szybki lunch, i sofy do dłuższego posiedzenia przy piwie. Może trochę niedobrana muzyka (wyginające się i jęczące do mikrofonu półnagie laski na MTV nie każdemu podchodzą), ale ogólnie - pozytywnie. Obsługa też w porządku, grzeczna, sprawna, zna się na rzeczy. Ceny nie różnią się wiele od innych lokali w mieście, czyli też na plus.
    Natomiast samo jedzenie, czyli coś, po co do knajpy przychodzimy - totalna porażka. Naprawdę, mile zaskoczona jakością wystroju i obsługi, bardzo rozczarowałam się poziomem kulinarnym. Zamówiłam karkówkę z grilla z frytkami i surówkami. Mięso przyprawione OK, ale twarde jak podeszwa, żylaste, jakby najgorszy odpad z mięsa, jaki można kupić. Frytki dla odmiany miękkie i rozciapciane, a surówki ciepłe (?) i mało oryginalne, wręcz typowe dla barów szybkiej obsługi i budek z kebabem (z tym, że tam są lepiej zrobione). Kolega zamówił pizzę i tu kolejne rozczarowanie. Wielka klucha bez smaku z dużą ilością czegoś, co miało być serem, a było bezpłciową, miękką paciają.
    Polecam Diavollę do posiedzenia przy piwie ze znajomymi, pod warunkiem, że nie zamawia się niczego do jedzenia. Kucharz do wymiany albo gruntownego przeszkolenia, bo naprawdę szkoda lokalu.

• inesss_22 5 recenzji

16.09.2010, 21:28 napisał:

Coraz gorzej...

Jeszcze niedawno była to fajna pizzeria, gdzie serwowano nie tylko pyszna pizzę, ale np. świetne spaghetti z krewetkami i ziołami, dziś zostały po tym wspomnienia. Ostatnio wzięłam pizzę z ruccolą, która była wyschniętym, wymiętym liściem... Znajoma opowiadała mi z kolei, że zamówiła taką samą pizzę, tyle że... nie było na niej ruccoli w ogóle... i za co tu się płaci? Wina nieraz donoszone są chyba z pobliskiego sklepu, kiedy już ktoś zdecyduje się na zamówienie. No comments. Jedyne co tu jeszcze stoi na poziomie to wystrój, ale czy to wystarczy, żeby przyjść tu ponownie? Wątpię...

• essi_22 3 recenzje

07.04.2010, 14:41 napisał:

Gorąco polecam to miejsce

Jak ktoś wcześniej zauważył, lokal naprawdę na poziomie. Pizza godna polecenia, jadłam lepszą co prawda, ale uważam, że jest najlepsza w Garwolinie, zawsze świeże dodatki, dobre ciasto. Inne dania też pyszne, zwłaszcza pasty. Obsługa, widać, że zna się na rzeczy, wystrój ciekawy, nowoczesny, czyste toalety. Jedyna wada: zbyt głośna muzyka.

• garwolanka 7 recenzji

17.01.2010, 15:28 napisał:

Miejsce naprawdę na poziomie

W porównaniu do większości garwolińskich lokali, którym wciąż niestety sporo brakuje do miana "nowoczesny", Diavola pozytywnie się wyróżnia. Grzeczna, profesjonalna obsługa, która ma pojęcie o tym, co robi i jak to powinno wyglądać, bardzo przyjemny, nowoczesny, ale przytulny wystrój (wygodne białe sofy, gustownie dobrane dodatki, delikatna muzyka w tle, sam lokal i łazienki błyszczą czystością). Ceny niezbyt wygórowane, jak na taki poziom jak najbardziej na miejscu.
    Pyszny, soczysty filet drobiowy, niezła też karkówka w piwie. Pizza, niestety, jak na pizzerię - średnia, bezpłciowe ciasto i ser udający ser, da się zjeść, ale bez rewelacji. Być może źle trafiłam, ale nie skuszę się już tam na pizzę, co innego na dania obiadowe. Generalnie polecam - i na romantyczne spotkanie we dwoje, i dla większego grona.

• grmo 1 recenzja

16.06.2010, 14:20 napisał:

Może być jeszcze lepiej...

Bywam tam często z całą rodziną. Pizza nie najlepsza, ale można się skusić. Dania mięsne i rybne na naprawdę dobrym poziomie. Szwankuje tylko obsługa. Nie może tak być, że zamawiając przekąski (polecam grzanki i warzywa w cieście) dostajemy je razem z głównym daniem i człowiek zastanawia się co zjeść jako pierwsze i w rezultacie wszystko robi się zimne. Dodatkowo ta muzyka trochę zbyt głośna. Poza tym jest OK.

Nowe w okolicy: Garwolin