Pub Tete a Tete

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Ustroń
2.6

ul. Grażyńskiego 19 43-450 Ustroń
tel: (33) 855-92-55
typ lokalu: pub typ kuchni: przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• WiktorWSCI 2 recenzje

30.06.2014, 22:01 napisał:

Przyzwoity pub

Odwiedzam ten pub od kilku lat. W letnie weekendy jest tam bardzo tłoczno wynika to z tego, że na terenie całego Ustronia nie istnieje żadne inne miejsce gdzie po godzinie 24 w weekend można by się napić, usiąść, co jest minusem, nie lokalu, a polityki miasta. W ciągu tygodnia zawsze znajdzie się wolny stolik. Zamawiam barszcz z krokietem i połowę sera smażonego. Można zjeść za przystępną cenę. Nad obsługą można by popracować, ale całokształt wypada bardzo dobrze.

Data wizyty w lokalu: czerwiec 2014

• OmadziuleczkaO 1 recenzja

26.12.2013, 20:12 napisał:

Odradzam!

Zamówiliśmy karczek z grilla z boczkiem i serem, frytki i zestaw surówek 4 x, bo mówili, że jest na teraz (chcieliśmy placka po węgiersku, ale byłby za godzinę). Zanim otrzymaliśmy zamówienie, zdążyliśmy wypić po piwie, minęło ok. 40 min. Z całego dania najlepszy był boczek z serem, karczek był gumowy, nie dało się go jeść, frytki twarde, że strzelało w zębach, a surówki względne. Szczerze odradzam. P.S. Jest dość brudno, obsługa średnia, o paragon trzeba się upomnieć... Weszliśmy tam, ponieważ tylko tam było otwarte w pierwszy dzień świąt.

• rapsik 3 recenzje

15.09.2012, 20:09 napisał:

Zapominalska obsługa

Zajrzeliśmy tu przypadkiem.
    Menu trzeba sobie odebrać samemu. Zamówiliśmy 2 herbaty, piwo, 3 rosoły, polędwice, i karkówkę z boczkiem i serem.
    Pan za barem spytał, czy może skasować od razu, stwierdziłem, że OK. Suma 71 zł, czyli rozsądnie.
    Pierwszy rosół dostaliśmy po 20-25 min (1 porcja), kolejne 2 po 30 minutach i prawie jednocześnie 2 dania. O herbatę żona musiała się upomnieć. Rosół OK, moja karkówka smakowała trochę przypalonym grillem, sałatki do dania OK. Natomiast polędwica była jak podeszwa :/.
    Ogólnie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 15 września 2012

• macislaw 2 recenzje

12.02.2012, 21:50 napisał:

Niezły lokal

Ilekroć jestem w Ustroniu bądź w Wiśle zawsze tam wpadam. Polecam steki z karczku, pizza też całkiem niezła. Bardzo dobry Pilsner. Bardzo przystępne ceny. Stoliki nie grzeszą czystością. Lokal godny polecenia :).

Data wizyty w lokalu: 02 lutego 2012, godz. 17:00

• jajnick 914 recenzji

07.07.2010, 11:57 napisał:

Chyba, że na piwo

Tylko jedna rzecz może skłaniać do ponownej wizyty w tym lokalu: doskonały beczkowy Pilsner. Nigdzie indziej nie piłem lepszego. Natomiast zamówiona sałatka szefa okazała się kulinarnym nieporozumieniem. Sos w sałatce był syntetyczny (tzn. z torebki). Kilka kawałeczków kurczaka, które bez posolenia zostało wrzuconych na tłuszcz. Reszta składników posiekana na drobno, jak do pizzy (m. in. szynka, jajko). Ich ilość śladowa. Cena 15 zł. Stoliki brudne. Nie sprzątają ich po opuszczeniu przez gości. Zbierają tylko brudne naczynia. O zamówioną i zapłaconą wcześniej herbatę trzeba się było dopominać.

Data wizyty w lokalu: 03 lipca 2010

• inefa 5 recenzji

30.06.2011, 15:03 napisał:

Super lokal i super jedzenie

Przy każdej wizycie w Ustroniu jemy właśnie w Tete a Tete. Pizza bez zastrzeżeń, na śniadanie mają pyszne grzanki napoleona (bagietka z czosnkiem jajecznica i startym serem), ser żółty opiekany - pychota, rosół mógłby być lepszy, gyros całkiem smaczny. Piwo grzane okropnie słodkie. Ogólnie polecam.

Data wizyty w lokalu: 05 lutego 2011, godz. 14:00

• sasanka 17 recenzji

09.01.2011, 22:09 napisał:

Brak miejsca wieczorową porą - to chyba dobra wizytówka

W ciągu minionego długiego weekendu byłam tam dwukrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Bardzo dobre grzane wino z pomarańczą - 8 zł. Jedliśmy dużą (40 cm) smaczną pizzę salami - 21 zł, oraz smażony oscypek z frytkami (zdecydowanie za tłuste) i surówkami - marchewka, kapusta czerwona i biała - 17 zł.

Data wizyty w lokalu: 08 stycznia 2011, godz. 20:00

Nowe w okolicy: Ustroń