Pub Tete a Tete

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Ustroń
2.6

ul. Grażyńskiego 19 43-450 Ustroń
tel: (33) 855-92-55
typ lokalu: pub typ kuchni: przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• grzes81 3 recenzje

31.07.2014, 18:12 napisał:

W polskiej restauracji nic mnie nie zdziwi

Wbrew nazwie zamieszczonej w tym serwisie, lokal nie jest pubem, lecz aspiruje do miana restauracji - przynajmniej taki szyld wita gości. Z tego względu zasiadłem w przytulnym ogródku, przyglądając się krzątaninie sympatycznej kelnerki po pustawym tarasie i czekając na przyjęcie zamówienia. Niestety, kelnerka starannie unikała mego wzroku, całkowicie ignorując nowego gościa. Nie pozostało nic innego, jak udać się do środka, celem uzyskania wyjaśnienia tej niecodziennej sytuacji. Osoba urzędująca wewnątrz (z przebiegu rozmowy wnoszę, że była to prawdopodobnie właścicielka lokalu) pouczyła mnie, że tutaj zamówienia składa się przy barze. Wyraziłem zdziwienie zważywszy, iż jest to restauracja, a kelnerka, kilkakrotnie przechodząc obok mojego stolika, powinna wszak zaprosić mnie do środka celem złożenia zamówienia, a nie liczyć na mą domyślność. W odpowiedzi domniemana właścicielka, zamiast przeprosić za to nieporozumienie i zachęcić do zapoznania z menu, zniechęciła mnie do pozostania w restauracji! Oczywiście opuściłem ten lokal, nie mając sposobności zapoznania się z jego ofertą gastronomiczną.

Data wizyty w lokalu: 30 lipca 2014

• WiktorWSCI 2 recenzje

30.06.2014, 22:01 napisał:

Przyzwoity pub

Odwiedzam ten pub od kilku lat. W letnie weekendy jest tam bardzo tłoczno wynika to z tego, że na terenie całego Ustronia nie istnieje żadne inne miejsce gdzie po godzinie 24 w weekend można by się napić, usiąść, co jest minusem, nie lokalu, a polityki miasta. W ciągu tygodnia zawsze znajdzie się wolny stolik. Zamawiam barszcz z krokietem i połowę sera smażonego. Można zjeść za przystępną cenę. Nad obsługą można by popracować, ale całokształt wypada bardzo dobrze.

Data wizyty w lokalu: czerwiec 2014

• Marf7 1 recenzja

25.08.2014, 20:40 napisał:

Tragiczna obsługa, pyszna pizza

Należy zacząć od tego, że wchodząc do lokalu nie odnosi się wrażenia, że jest to pub. Wygląda jak restauracja, z boku na stoliku leżą karty dań. Za barem stoi... nikt. No dobra, menu trzeba sobie wziąć samemu. Siadasz przy stoliku i czekasz, czekasz, czekasz... Skoro jest menu, z resztą porządne i ładne, to już z góry sugeruje, że ktoś przyjdzie po zamówienie, ale jednak nie. To lecisz do tego baru, a tam znów... nikt. Po chwili wychodzi kobieta, która zdaje się być właścicielką, sądząc po lekceważącym podejściu oraz młody chłopak. Nie wiadomo czy to kelner, czy kucharz, może barman? Strój nic nie sugeruje.
    Złożenie zamówienia w moim przypadku było nie lada wyczynem, gdyż nikt mnie nie chciał słuchać. Mówię co chcę, a oni sobie rozmawiają na temat tego ile mają pieniędzy w kasie. Nie na miejscu zdecydowanie. Żadnych konkretów ile płacę, o uprzejmościach nie wspomnę bo domniemana właścicielka chyba nie wie co to jest.
    Plus jest taki, że na pizzę czekałam około 15-20 minut i była na prawdę bardzo dobra. Cienkie ciasto, dodatki w sumie ubogie, ale smak wyśmienity i była to jedna z lepszych pizz jakie miałam okazję jeść. Szczególnie polecam firmową pizzę "tete-a-tete", czyli dwa smaki pół na pół.
    Generalnie pozytywne wrażenie miłego wnętrza psuje jedynie obsługa, która przy podawaniu dania nie umie wysilić się na zwykłe "proszę" i odnosisz wrażenie, że ktoś ci rzuca jedzenie na stół.

Data wizyty w lokalu: sierpień 2014

• OmadziuleczkaO 1 recenzja

26.12.2013, 20:12 napisał:

Odradzam!

Zamówiliśmy karczek z grilla z boczkiem i serem, frytki i zestaw surówek 4 x, bo mówili, że jest na teraz (chcieliśmy placka po węgiersku, ale byłby za godzinę). Zanim otrzymaliśmy zamówienie, zdążyliśmy wypić po piwie, minęło ok. 40 min. Z całego dania najlepszy był boczek z serem, karczek był gumowy, nie dało się go jeść, frytki twarde, że strzelało w zębach, a surówki względne. Szczerze odradzam. P.S. Jest dość brudno, obsługa średnia, o paragon trzeba się upomnieć... Weszliśmy tam, ponieważ tylko tam było otwarte w pierwszy dzień świąt.

• rapsik 3 recenzje

15.09.2012, 20:09 napisał:

Zapominalska obsługa

Zajrzeliśmy tu przypadkiem.
    Menu trzeba sobie odebrać samemu. Zamówiliśmy 2 herbaty, piwo, 3 rosoły, polędwice, i karkówkę z boczkiem i serem.
    Pan za barem spytał, czy może skasować od razu, stwierdziłem, że OK. Suma 71 zł, czyli rozsądnie.
    Pierwszy rosół dostaliśmy po 20-25 min (1 porcja), kolejne 2 po 30 minutach i prawie jednocześnie 2 dania. O herbatę żona musiała się upomnieć. Rosół OK, moja karkówka smakowała trochę przypalonym grillem, sałatki do dania OK. Natomiast polędwica była jak podeszwa :/.
    Ogólnie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 15 września 2012

• macislaw 2 recenzje

12.02.2012, 21:50 napisał:

Niezły lokal

Ilekroć jestem w Ustroniu bądź w Wiśle zawsze tam wpadam. Polecam steki z karczku, pizza też całkiem niezła. Bardzo dobry Pilsner. Bardzo przystępne ceny. Stoliki nie grzeszą czystością. Lokal godny polecenia :).

Data wizyty w lokalu: 02 lutego 2012, godz. 17:00

• jajnick 914 recenzji

07.07.2010, 11:57 napisał:

Chyba, że na piwo

Tylko jedna rzecz może skłaniać do ponownej wizyty w tym lokalu: doskonały beczkowy Pilsner. Nigdzie indziej nie piłem lepszego. Natomiast zamówiona sałatka szefa okazała się kulinarnym nieporozumieniem. Sos w sałatce był syntetyczny (tzn. z torebki). Kilka kawałeczków kurczaka, które bez posolenia zostało wrzuconych na tłuszcz. Reszta składników posiekana na drobno, jak do pizzy (m. in. szynka, jajko). Ich ilość śladowa. Cena 15 zł. Stoliki brudne. Nie sprzątają ich po opuszczeniu przez gości. Zbierają tylko brudne naczynia. O zamówioną i zapłaconą wcześniej herbatę trzeba się było dopominać.

Data wizyty w lokalu: 03 lipca 2010

• inefa 5 recenzji

30.06.2011, 15:03 napisał:

Super lokal i super jedzenie

Przy każdej wizycie w Ustroniu jemy właśnie w Tete a Tete. Pizza bez zastrzeżeń, na śniadanie mają pyszne grzanki napoleona (bagietka z czosnkiem jajecznica i startym serem), ser żółty opiekany - pychota, rosół mógłby być lepszy, gyros całkiem smaczny. Piwo grzane okropnie słodkie. Ogólnie polecam.

Data wizyty w lokalu: 05 lutego 2011, godz. 14:00

• sasanka 17 recenzji

09.01.2011, 22:09 napisał:

Brak miejsca wieczorową porą - to chyba dobra wizytówka

W ciągu minionego długiego weekendu byłam tam dwukrotnie i ani razu się nie zawiodłam. Bardzo dobre grzane wino z pomarańczą - 8 zł. Jedliśmy dużą (40 cm) smaczną pizzę salami - 21 zł, oraz smażony oscypek z frytkami (zdecydowanie za tłuste) i surówkami - marchewka, kapusta czerwona i biała - 17 zł.

Data wizyty w lokalu: 08 stycznia 2011, godz. 20:00

Nowe w okolicy: Ustroń