Pizzeria u Batmana

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Tarnowskie Góry
3.0

ul. Opatowicka 58 42-600 Tarnowskie Góry
tel: (32) 381-70-30
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rehearsal 4 recenzje

08.07.2014, 22:37 napisał:

Smacznie i niedrogo

Polecam pizze (polo 2 - kurczak, kukurydza, pieczarkami) najlepiej z serowymi rantami, dodatkowo brokułami i sosem czosnkowym białym! Rewelacja. Obsługa czasem trochę "kuleje", drażniące że podczas obsługi konsumenta w okienku ekspedientka nagle odbiera telefon i przyjmuje zamówienie. Wystrój OK ceny są przystępne, szkoda, że nie ma ogródka chociażby małego.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

• rehearsal 4 recenzje

07.07.2014, 11:09 napisał:

Pizza

Polecam pizze a najlepiej z serowymi rantami i sosem czosnkowym białym! rewelacja.
    Obsługa czasem trochę "kuleje", drażniące, że podczas obsługi konsumenta w okienku ekspedientka nagle odbiera telefon i przyjmuje zamówienie.
    Wystrój OK ceny są przystępne, szkoda, że nie ma ogródka chociażby mały.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

• biala_bajka 79 recenzji

13.10.2012, 14:50 napisał:

Marnie. Od lat

Do sztandarowych pizzerii tarnogórskich nastawionych przede wszystkim na dania z dowozem Pizzeria u Batmana zalicza się już od dobrych kilku lat, wyróżniając się spośród pozostałych knajpek tego typu faktem, iż jest, i owszem, częścią sieci, lecz malutkiej, śląskiej, obejmującej raptem cztery miejsca w promieniu 30 km.

Ale pizzą nie zachwyca. Ani wystrojem. Ani obsługą, ani szybkością dowozu. O wystroju mówić nawet nie chcę, bowiem dwukrotnie jedynie zdarzało mi się odbierać pizzę na wynos, będąc akurat w okolicy, napomknę jedynie, że do konsumpcji na miejscu zdecydowanie nie zachęca. Dowóz w najbliższe kilka ulic kosztuje złotówkę, poza tym odpowiednio od 2 do 6 zł, co nie jest specjalnie zachęcające, bowiem są pizzerie oferujące szereg zniżek i promocji, w tym także dowóz gratis. Tym bardziej, że „Batman” pizze ma drogie, w porywach bardzo drogie w stosunku do jakości. Cóż z tego, że w menu jest pizza Maximus o średnicy 60 cm, skoro kosztuje ona blisko 80 zł? A składniki… cóż, bez fajerwerków. Żadnych gratisowych sosów, żadnych sezonowych promocji, ceny zbliżone do tych z włoskiej restauracji średniej klasy zupełnie nieadekwatne do jakości, chociaż znam osoby, które uważają, iż „Batman” oferuje najlepszą pizzę w okolicy, ale absolutnie się nimi nie zgadzam. Zwykły Fast-food, ot co, z tym że nawet Fast-foodem tarnogórskiego „Batmana” za bardzo nazwać nie sposób, gdyż czas oczekiwania na pizzę w dostawie wynosi od 50 minut do, uwaga, dwóch godzin.
    Gotham City pogrzebane, superbohater się spóźnił.

PS. Nie wiem, jak rzecz ma się z lokalami w miastach ościennych, z galerii na stronie internetowej wnioskuję, że jest gwiazdkę lepiej, ale filii tarnogórskiej nijak polecić nie mogę.

• PinBack 3 recenzje

08.02.2013, 07:17 napisał:

(Nie)wszędzie dobre, ale u Batmana najlepsze

Mimo trzech negatywnych opinii poprzedzających moją, stawiam Batmanowi 5 *.
    Zarówno moim, jak i moich znajomych zdaniem, na pizzę można jechać do różnych lokali, ale u Batmana i tak smakuje najlepiej.
    Nie będę się rozwodził na 101 tematów, powiem krótko: pizza dobra, smaczna i od lat taka sama!

• max3333 11 recenzji

02.10.2012, 00:46 napisał:

Pizza... Chyba nie tak to sobie wyobrażałem

Za namową znajomego, który czasami zamawia pizzę w różnych pizzeriach wybrałem się do lokalu, obok którego czasami przejeżdżam, ale jakoś mało zachęca z zewnątrz. Wjechałem pod same drzwi (obok jest "parking"), i z wielkim uśmiechem wkroczyłem do środka. Lokal nie powala na kolana, proste wyposażenie, zwykłe krzesła, mało ciekawy bar... ale nie to jest najważniejsze, pomyślałem. Po dłuższej chwili zamówiłem sobie lunch - pizze - rozmiar podobno 32 cm średnicy, ale nie miałem żadnej miarki, więc trudno ocenić czy tyle było. Jako że byłem głodny szybko zniknęła połowa i wtedy dopiero moje kubki smakowe zaczęły "pracować", ciasto grube (aż momentami za grube), ale jakieś takie dziwne, oleiste, składniki marynowane trochę zbyt wiele ze słoików, a za mało prosto z warzywniaka. Zjadłem całą porcję, ale jakoś nie jestem przekonany, co do tego, żeby to była pizza w stylu włoskim. Może właściciele chcieli zrobić coś na styl polski albo po prostu ma to być coś, czym mamy się zapchać, popijając piwem i wyjść?... bo w lokalu nie jest przytulnie i na romantyczne spotkanie przy świecach nie ma się co wybierać.
    Następnym razem chyba się zastanowię zanim zjem coś, co poleci mi mój znajomy... Lokal/jedzenie dla osób, które chcą w miarę tanio zjeść bez zagłębiania się w szczegóły jaką pizzę jadły.

• Swinior69 2 recenzje

25.02.2013, 23:50 napisał:

Najlepsza tarnogórska pizzeria

Nie mam pojęcia gdzie pizzę jedzą osoby piszące negatywną opinię o "Batmanie". Próbowałem pizzy z każdej nowo otwieranej pizzerii i za każdym razem było "Już nie będę próbować dalej". "Batman" wypada wśród nich najlepiej. Wygląd lokalu nie zachwyca, ale liczy się dobry smak pizzy.

Data wizyty w lokalu: 13 lutego 2013, godz. 15:00

• carlin 4 recenzje

29.10.2012, 10:57 napisał:

Przereklamowana

Pamiętam początki tej pizzerii, wyróżniała się smakiem, szybkością dostaw, obsługą itd... Dziś nic z tego nie pozostało... Ciasto bez smaku, taka bułka, składniki mało smaczne, a na dowóz czekałam prawie 1,5 godziny.
    CZAS POSZUKAĆ INNEGO DOSTAWCY PIZZY.

Nowe w okolicy: Tarnowskie Góry