Pizzeria u Batmana

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Katowice , dzielnica: Bogucice
1.9

ul. Kurpiowska 1A 40-215 Katowice
tel: (32) 203-95-78
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• f0rce 1 recenzja

25.02.2014, 21:04 napisał:

Fatalnie, drogo i niesmacznie

Fatalnie. Pizza lekko przypalona, pizza serowa słona i niedobra. Już po raz trzeci i ostatni dałem im szansę. Od teraz wybieram konkurencję, nie trudno będzie trafić smaczniej i TANIEJ. U Batmana za dużą 42 cm pizzę zapłaciłem 43 zł. Połowę wyrzuciliśmy. Nie pozdrawiam.

Data wizyty w lokalu: 25 lutego 2014, godz. 20:30

• batafurai 1 recenzja

08.12.2013, 11:34 napisał:

Nie polecam!

Zamówiłam Don Corleone z dowozem (w centrum Katowic). Dostarczona pizza (42 cm) była zimna, znajdowało się na niej oprócz masy cebuli, dosłownie 5 plasterków szynki parmeńskiej (sic!). Całość była bardzo pikantna. Gwałt popełniony na pizzy. Zdecydowanie nie polecam.

• LukaszF 15 recenzji

10.10.2012, 20:12 napisał:

Bardzo dobra pizza

Pizzerię u Batmana odwiedzamy bardzo często. Zacznę tutaj od wystroju, który jest przeciętny, ale schludny, obsługa jest miła, nie mam nigdy problemów przy zamówieniu, czy odbiorze pizzy. Przejdę teraz do najważniejszej sprawy a mianowicie pizzy. Jak pisał jeden z Gastronautów, pizza mu tam nie smakuje a i tak ją zamawia (to bardzo ciekawe), ja się z tym nie zgadzam. Pizza może i nie jest typowo włoska (to akurat fakt) jednakże, nie trafiłem tam jeszcze na egzemplarz, który by mi nie smakował. Ciasto zawsze jest dobrze wypieczone, nigdy spalone, dodatki zawsze znajdują się na całej powierzchni ciasta, aż po same końce. Pizza jest dobrze przyprawiona i ma bardzo dobry wyrazisty smak. Polecam w szczególności pizzę Fungi. Podsumowując dla mnie pizzeria jak najbardziej poprawna z bardzo dobrymi wyrobami (oczywiście nie każdy smak i kombinacja, ale to kwestia gustu) oraz przystępnymi cenami.

• funflik 7 recenzji

14.12.2009, 00:14 napisał:

Batman to nie Włoch i niewiele wspólnego z pizzą ma

Jedna z trzech Batmanowych pizzerii mieści się poza ścisłym centrum Katowic. W sporych rozmiarów lokalu o przyjemnym, lecz nieco surowym wystroju, znajduje się kilka czteroosobowych stolików. Obsługa jest miła, działa szybko i sprawnie. W karcie znajdziemy ponad trzydzieści rodzajów pizzy i to aż w pięciu rozmiarach - od 18 do 60 cm. Zapowiada się nieźle, przyjemne zapachy pieczonej pizzy dobiegające z kuchni wpływają na zaostrzenie apetytu.
    Każdy tutaj znajdzie odpowiedni dla siebie rozmiar. Czas oczekiwania w lokalu nie jest zbyt długi, w dostawie do 40 minut. Do pizzy dostaniemy gratis sos, dodatkowo możemy zamówić jeden z czterech dostępnych. Ceny nie należą do wysokich. Tu jednak pozytywy się kończą...
    Kupowanie pizzy w Batmanie jest jak loteryjka. Albo dostaniemy nadającą się do konsumpcji, albo zupełnie niezjadliwą! Jak oni to robią nie wiem, może mają częste awarie pieca tunelowego, ponieważ czasem spód wygląda jak "wągiel z gruby", a może to zależy od tego kto ją przygotowuje. Raz była tam zielenina, której nie dało się pogryźć, innym razem pizza była tak ekstremalnie przygotowana, że przy degustacji pierwszego kawałka reszta wylądowała w koszu. I nie piszę tej opinii na podstawie jednego czy dwóch zamówień - mimo przeciwności, jakby na przekór samym sobie, zamawiamy ze znajomymi batmanową pizzę dosyć często. Dlaczego? Sam nie wiem.
    Jeżeli trafimy już na taką zjadliwą (my najczęściej trafiamy wiejską) to ciasto jest w miarę dobre, dodatków nie trzeba szukać lupą, sporo sera, a sos dopełnia całości.
    Zaopatrzcie się koniecznie w coś do picia - nie wiadomo z jakiego powodu pragnienie po zjedzeniu pizzy wzrasta nam bardzo za każdym razem.
    Jednym zdaniem: Tak jak Batman ma niewiele wspólnego z Italią i jej kuchnią, tak to co serwują w Pizzerii u Batmana ma niewiele wspólnego z pizzą.

Nowe w okolicy: Katowice