Pizzeria u Skrzypka

gdzie jesteś? województwo: pomorskie miejscowość: Gdańsk , dzielnice: Wrzeszcz, Piecki-Migowo
2.5

ul. Jaśkowa Dolina 130c 80-286 Gdańsk
tel: (58) 348-99-99, 669-020-020
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: sałatki, międzynarodowa, włoska, pizza, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• wojtiku 4 recenzje

07.11.2010, 20:37 napisał:

Drugi i ostatni raz...

Pierwszy raz "U skrzypka" odwiedziliśmy 2 lata temu. Pizza był dobra, jednak nie przypadła nam do gustu na tyle, żeby tam wrócić.
    Dziś zachęceni nie najgorszymi wspomnieniami zamówiliśmy pizzę w wersji gigant. Czas oczekiwania wg pana przyjmującego zamówienie miał wynieść około godziny... Po godzinie i 40 minutach doczekaliśmy się jedzenia... I tu kolejne rozczarowanie. Ciasto, grube jak materac, zaćmiło smak wszystkich dodatków. Pizza na 2wu centymetrowym cieście jest po prostu niejadalna!

Nie polecamy :(.

Data wizyty w lokalu: 07 listopada 2010, godz. 17:15

• Pusia1 1 recenzja

09.11.2010, 13:03 napisał:

Bardzo różnie, zależy jak się trafi

Bardzo często odwiedzamy z rodzinką te lokale. Te, bo są dwa - jeden w dzielnicy Morena, drugi - w dzielnicy Przymorze. Przez długi czas lokal przymorski był małą, niepozorną dziuplą, ale jedzenie zawsze było tam lepsze, nawet lepiej podane, np. sos do sałatki zawsze był osobno i można było sobie samemu nadzorować ilość kalorii. Na Morenie nigdy jeszcze nie zjadłam takiej pizzy, jaką zdarzało mi się jadać na Przymorzu, natomiast inne dania są podobne w smaku, jak już wspomniałam - zależy, jak się trafi (jaki będzie kucharz i jaka kelnerka). Generalnie polecam te lokale, bo można tam dobrze i w przystępnej cenie zjeść, aczkolwiek bardziej ten na Przymorzu, gdzie jakiś czas temu zrobiono remont i jest teraz równie przytulnie jak na Morenie. Ja osobiście pomimo tego, że mam zdecydowanie dalej miejsca zamieszkania, wybieram lokal na przymorzu.
    Pizza zamawiana do domu zdecydowanie gorsza niż na miejscu, a ta mega pizza to już w ogóle masakra jest taka, jak ktoś przede mną napisał, zdecydowanie tego rozmiaru nie polecamy. Smacznego!

Data wizyty w lokalu: 04 listopada 2010, godz. 16:00

Nowe w okolicy: Gdańsk