Restauracja Wanoga

gdzie jesteś? województwo: pomorskie miejscowość: Chwaszczyno
3.1

ul. Gdyńska 55 80-209 Chwaszczyno (przy rondzie)
tel: (58) 681-87-50
typ lokalu: restauracja typ kuchni: polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• JolkaKartuzy 1 recenzja

07.01.2014, 15:38 napisał:

Jolka

Byliśmy 6-osobową grupką, uczestnikami zabawy sylwestrowej 2013/2014 w Wanodze w Chwaszczynie.

Niestety sporo mamy do zarzucenia organizatorom tej zabawy.
    Począwszy do jedzenia. które bardzo się popsuło. a skończywszy na muzyce.
    Bawiliśmy się na imprezie z DJ., mając na uwadze. że muzyka będzie bardziej na topie.
    W budynku obok przecież była zabawa przy orkiestrze, więc tam bardziej spodziewaliśmy się starszych utworów.
    A tu okazało się, że Presley i inne kawałki powtarzane w kółko Macieju. Pewnie DJ pomyślał, że jak popiją, to im obojętne.
    Otóż nie jest obojętne.
    Sporo osób nie tańczyło, byli bardzo niezadowoleni.
    Dużym plusem jest praca i to bardzo ciężka kelnerek, które non stop sprzątały talerzyki przynosiły lód, itp.
    A jedzenie, no cóż tort krojony chyba żyletką, bo takie cieniutkie kawałki!
    Tłusta golonka głównie dla panów, a na stoły na 6 osób 3 malutkie klopsiki i 3 kawałeczki jakiegoś mięsa. Na koniec woda - barszcz.
    Były także zimne zakąski oraz kramik z wędlinami, gdzie każdy sam kroił.
    Bardzo mało napojów, natomiast kawa i herbata bez ograniczeń.
    Jasno jak w dzień, więc kto popił, to widać było zmęczenie.
    Ogólnie wolimy dopłacić i mieć smaczne jedzenie, po które nie trzeba biegać i bać się czy wystarczy.
    A co najważniejsze to dobrze się bawić - szczególnie przy tańcu, na dancingi na razie się nie piszemy.

Data wizyty w lokalu: 31 grudnia 2013

• czarna74 2 recenzje

26.02.2011, 20:51 napisał:

Wanoga dla wagabundy

To miejsce wspominam z najmłodszych lat. Choć z opowieści, to jednak bardzo superlatywnych. Nawet wobec podłączonego ościennie kuflolotu i to do dzisiejszego dnia :).
    Wanogę (Chwaszczyno) obraliśmy sobie jako jeden z wielu celów naszych pieszych wypraw po "Trójmiejskim Parku Krajobrazowym". Ten akurat cel bywał najkrótszym odległościowo z Sopotu przez las, jednak zajmującym dość sporą ilość czasu na już wspomnianą "W", gdzie każdy wagabunda Mógł nie tylko dobrze pojeść, ale i za niewygórowaną kwotę rozpuścić zakwasy :).
    Jedynym problemem były piesze powroty po takich wieczerzach :).

Tanio i miło. Wystrój odrobinę poPRLowski, jednak TO właśnie robi klimat i TO, póki co, nas przyciąga :).

• wojt 140 recenzji

10.12.2009, 15:35 napisał:

Restauracja przydrożna

W Wanodze byłem dwa razy i to w obu przypadkach na zamkniętych imprezach: wesele i chrzciny :o)
    W menu kuchnia polska. Obsłudze nie można nic zarzucić, jednak specjalnie wielkich plusów też nie dało się zauważyć. Dania były smaczne, wielkość porcji standardowa. Restauracja położona jest przy skrzyżowaniu dwóch lokalnych, acz o dużym natężeniu ruchu dróg. Posiada własny parking. Jeżeli ktoś będąc w drodze zgłodnieje, można bez obaw zajrzeć do środka.

Nowe w okolicy: Chwaszczyno