Pizzeria Tomato

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Grudziądz
3.4

ul. Szewska 5 86-300 Grudziądz
tel: (56) 462-47-97
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: międzynarodowa, włoska, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• cat_arek 11 recenzji

26.08.2013, 20:46 napisał:

Grudziądzki sentyment

Zawsze, gdy jestem w Grudziądzu, odwiedzam tę pizzerię, wystrój i klimat miejsca przywołują minioną epokę restauracji tego typu, jednak pizza jest smaczna, a smaku dodaje niemiecki ketchup, który stoi na każdym stoliku, obsługa bez rewelacji, ale można zjeść dość dobrą pizzę, także mogę polecić.

• proxy77 3 recenzje

09.05.2013, 10:43 napisał:

Chylący się ku upadkowi lokal

Minusy: wystrój i odstraszająca fasada budynku, obsługa, cena.

Kelnerki traktują klientów podobnie jak urzędniczki petentów. Ceny wysokie jak na taki rozmiar pizzy i lokal. Byłem przygotowany, że pizze nie są zbyt duże, ale liczyłem, że będą pyszne. Nie spełniły jednak moich oczekiwań. Ogólnie bardzo się zawiodłem, po komentarzeach, że jest to najlepsza pizzeria w mieście. Napewno więcej tam nie wrócę.

• bowiland 1 recenzja

11.05.2012, 14:19 napisał:

Profesjonalna pizza ale...

Restaurację Tomato znam stosunkowo od niedawna, można rzec, że piętno czasu odbiło się na wnętrzu. Pomylenie z poplątaniem jeżeli chodzi o wystrój + bardzo słaba obsługa (dziewczyny nie zawsze zadowolone, że klient chciałby coś zamówić).
    Największą minusem: smród i zaduch: niemiłosierny zapach jedzenia, który pozostaje na ubraniach i włosach.
    Generalnie po wyjściu czułam się jak smażona frytka... ale dość minusów.
    Jedzenie faktycznie bardzo smaczne, szacun dla kucharza ponieważ pizza jest przepyszna!! Cieniutkie, dobrze podpieczone ciasto. Fajnie, że sosy bez ograniczeń. Zapiekanki też niczego sobie.
    Cceny jak najbardziej do przyjęcia biorąc pod uwagę ilość!
    W sumie jak na Grudziądz nie jest źle.

Data wizyty w lokalu: 02 maja 2012, godz. 19:00

• messinho 1 recenzja

07.05.2012, 19:07 napisał:

Solidność w przystępnej cenie

Tomato to restauracja, która jest w Grudziądzu od dawien dawna :). I mimo upływu czasu chodzę tam wciąż z taką samą przyjemnością. Pyszne pizze (szczególnie polecam od siebie "Americana Special"). Ostatnimi czasy polubiłem również zapiekanki, którymi można najeść się do syta. Tutaj polecam "Rzymską" z makaronem penne. Jest to miejsce w którym można i zjeść i posiedzieć, bo atmosfera jest naprawdę przyjazna.

• tomcioforum 140 recenzji

16.11.2010, 20:34 napisał:

Smacznie, ale gorąco

Pizzeria Tomato należy do najpopularniejszych wśród lokalnych miejsc gastronomicznych.
    Menu jest bardzo bogate. Każdy jest w stanie coś wybrać dla siebie w przyzwoitych cenach. Niestety obsługa jest stanowcza i ciężko poczuć miłą atmosferę. Lokal słabo oświetlony, a przy okazji brakuje wentylacji. Po 15 minutach wypieki na twarzy murowane. Na pewno jednak warto odwiedzić to miejsce.

• ninquelote 13 recenzji

11.12.2010, 19:48 napisał:

Pozycja kultowa

"Tomato" wydaje mi się być lokalem nieśmiertelnym - mieścił się on przy ul. Szewskiej od zawsze. :) Swojego czasu była to jedyna restauracja "na poziomie". "Tomato" utraciło na pewno tę przylepkę wraz z otwarciem innych lokali w Grudziądzu, ale jedno jest pewne: nie utraciło ani trochę na jakości. Nadal można tam zjeść porządnie za niewielkie pieniądze dania obiadowe (porcje ogromne, jak dla mnie), a mój narzeczony jest wielkim fanem tamtejszej pizzy.
    Prócz dań obiadowych, restauracja ma pewien wybór deserów i piw, co czyni ją dobrym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi - nawet większą grupą, gdyż miejsca w lokalu jest sporo, każde stanowisko odpowiednio oddzielone.
    "Tomato" jest pozycją kultową na liście grudziądzkich lokali. Z pewnością warto go odwiedzić. Osobiście, bardzo często tam powracam.

• kubus15 14 recenzji

15.09.2010, 01:47 napisał:

Wspomnień czar

Pamiętam Tomato jeszcze z licealnych czasów. Codzienne wypady do pizzerii były czymś obowiązkowym. 10 lat temu była to jedna z lepszych pizzerii, jeśli nie najlepsza, w jakiej kiedykolwiek byłem. Jako nastolatek nie byłem wprawdzie w wielu pizzeriach, jednak Tomato było dla mnie tym kultowym miejscem, gdzie obowiązkowo chodziło się po zakończeniu czy rozpoczęciu szkoły, po koncertach i po wieczornym piwie.
    Ostatnio miałem okazję odwiedzić Tomato raz jeszcze. Wystrój nie zmienił się przez ten czas, może trochę odświeżono kilka rzeczy. Pizza jak zawsze rewelacyjna. Teraz stanowczo mogę powiedzieć, że serwują tam najlepszą pizzę, jaką kiedykolwiek jadłem. Kruche ciasto, bogactwo dodatków, duże porcje, co ważne sosy - czosnkowy czy pomidorowy - są wliczone w cenę pizzy. Obsługa miła, na poziomie pizzerii.
    Polecam każdemu, kto choć przejazdem jest w Grudziądzu!

• overlok 4 recenzje

12.02.2010, 18:26 napisał:

Przyjemna restauracja

Oferuje kuchnię włoską i tradycyjną polską. Porcje duże. Miła obsługa. Fajny wystrój. Można płacić kartą.

Nowe w okolicy: Grudziądz