3.0

ul. Bednarska 5 44-100 Gliwice
tel: (32) 238-20-30
typ lokalu: cukiernia, kawiarnia typ kuchni: desery, polska, koktajle (bezalkoholowe) cena dania głównego: poniżej 20 zł

• ___________________ 7 recenzji

29.08.2013, 03:16 napisał:

Typowa kawiarnia

Chodzę tam raz w miesiącu z jakimś znajomym od 4 lat.

Zawsze biorę to samo : mrożona kawa/gorąca czekolada ( zależnie od pogody ) + rurka z kremem.

Smaku nic nie mogę zarzucić - słodko i treściwie.

Obsługa szału nie robi, wypełnia swoje zadanie.

A ceny nie są najgorsze, choć się podwyższyły.

• diorek 8 recenzji

30.11.2012, 13:00 napisał:

Miłe miejsce

Pyszna bita śmietana, zawsze biorę podwójną ilość, ale ciasta ostatnio kupiliśmy większą ilość na Wszystkich Świętych, bo mieliśmy gości i niestety niezbyt... Było bardzo czuć chemią, wszystkie niedobre, nawet sernik niezbyt, więc lepiej żeby się poprawili, bo w lato było ciasto z truskawkami, bitą śmietaną i galaretką - bardzo dobre, miejsce bardzo fajne, miło się tam siedzi, obsługa też miła, a bita śmietana pierwsza klasa.

• ewelajnag 14 recenzji

01.10.2012, 16:37 napisał:

Smaczne!

Uważam, że desery i torty z tej cukierni są na prawdę pyszne! Zwłaszcza smakował mi tort czekoladowo-wiśniowy, który kupowałam na urodziny. I w dodatku zapłaciłam za niego ok 34 zł - więc jak na tort to bardzo mało! I w dodatku pięknie udekorowany. Zakochałam się również w sorbetach ze Śnieżki. Po prostu pycha! Lokal po remoncie przytulny, lecz nadal trochę za mały. Ale ogólnie polecam.

• anff 9 recenzji

18.10.2011, 21:14 napisał:

Na bezrybiu...

Gliwickie centrum nie oferuje zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o cukiernie, a właściwie lodziarnie. Śnieżka działa od zawsze. Niestety nie jest to zbyt interesujący lokal.
    Wystrój... brak :( Oferta... nędzna :( A katastrofą był mój ostatni wybór - lody z bitą śmietaną, która była delikatnie mówiąc wodnita, a nie ubita, pacnięta byle jak na lody... wyglądała nieapetycznie, podobnie smakowała.
    Mówią, że na bezrybiu i rak ryba, ale jak długo można udawać się ma płetwy :)

• irlandka 19 recenzji

23.02.2011, 22:47 napisał:

Prl'owy wystrój

Do Śnieżki chodziłam już za małego, zawsze na lody...

I na te lody chodzę tam do dziś, są pyszne...

Polecam deser lodowy 'czarno-białe' (8,90 zł) - w skład wchodzą bodajże 3 gałki lodów, bita śmietana (zawsze świeża), polewa czekoladowa, kawałki czekolady, rodzynki i jakieś ozdóbki.

Rurki z bitą śmietaną również godne polecenia!

• ventana 13 recenzji

14.11.2010, 20:07 napisał:

Dla niewybrednych klientów

Kawa z ekspresu okropna. Lura z najtańszej paczki. Nie wypiłam do końca. Wystrój koszmarny - chłodny, nieprzytulny, nie zachęca do wstąpienia. Lokalizacja super, ale niestety...
    Dla niewybrednych klientów.

• dooh 2 recenzje

16.09.2010, 19:49 napisał:

Przepyszne torty

Najbardziej polecam śmietankowe torty z owocami (sezonowymi) - nie jadłem nigdzie lepszych. Lekkie, z doskonalą śmietana - wszyscy zabijają się o każdy kawałek. Rewelacyjne. Nic poza tortem tam nie jadłem - byłem tylko na kawie. Torty polecam na każdą domową uroczystość - ja miałem urodzinowy i ślubny.

Nowe w okolicy: Gliwice