Restauracja & Grill Figaro

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Elbląg
2.7

ul. 3 maja 13 82-300 Elbląg (Dojazd od Oboźnej, śródmieście Grunwaldzka ) menu
tel: (55) 233-01-00, 534-872-603
typ lokalu: catering, restauracja typ kuchni: ryby i owoce morza, grill, polska, steki, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• falka 6 recenzji

09.07.2014, 10:00 napisał:

Spalona na starcie

Restauracja została mi polecona przez znajomych - a konkretnie tort orzechowy, który podobno jest wyśmienity. Jak zaraz opiszę nie dane mi było się o tym przekonać osobiście.

Restaurację odwiedziliśmy w ciepłe popołudnie, więc planowaliśmy usiąść na dworze. Krzesła była zasypane opadającymi liśćmi i pyłem, ponieważ nie było obsługi na horyzoncie, sami je uprzątnęliśmy i usiedliśmy. Na pojawienie się kelnerki czekaliśmy dobre 15 minut. Nadal jeszcze nie zrażeni - ot ładna pogoda posiedzimy sobie :).

Obejrzeliśmy kartę, zdecydowaliśmy się tylko na tort. Okazało się, że "nie jest sezon na orzechy". Dziwne w czasach, kiedy można kupić pitahaję w popularnej sieci sklepów ;). Poprosiliśmy o dodatkowy czas do namysłu, nie udało nam się jednak nic wybrać z karty. Ceny są bardzo wysokie. Szklanka wody bodajże 8 zł Do naleśników zamawianych na dwa talerze (np. dla dzieci) trzeba doliczyć 2 zł - jak dla mnie bardzo dziwne.

Ja tam więcej nie wrócę, niestety ani obsługa ani menu nie zachęciły mnie.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

Witam ,
    Jestem nowym właścicielem Restauracji Figaro. Serdecznie zapraszam do ponownego odwiedzenia restauracji, która przeszła całkowita przemianę. Nowe menu, nowe niższe ceny, nowy wystój, kącik zabaw dla dzieci - to tylko część zmian jakie powstały od 14 listopada 2014 r. Mam nadzieję, że uda się nam poprawić nie najlepszą ocenę restauracji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wywrzeć na Państwu jak najlepsze wrażenie ;) Serdecznie zapraszamy ;)

• KalZakath 8 recenzji

03.03.2014, 18:03 napisał:

Steki...!

Najsmaczniejszy stek T-Bone w mieście!! Nie jest tani, ale za to petarda. Co do innych potraw też jest całkiem nieźle. Aha... Sympatyczna i fachowa obsługa.

• podrozny 1 recenzja

14.03.2012, 22:25 napisał:

Przyjemna knajpka

Nie mieszkam w Elblągu, ale kiedy jeżdżę w delegację do Gdańska udaję się do Restauracji Figaro. Obsługa jest tam bardzo miła, kompetentna, wykazują duże zainteresowanie gościem, dzięki obsłudze zawsze konsumuję coś nowego. Polecam potrawy z grilla, ponieważ widać jak są przyrządzane, a ich zapach czuję gdy wjeżdżam w uliczkę, poza tym wyśmienita jest golonka. Zgodzę się z cenami jak na elbląskie zarobki trochę za wysokie i jest tu fatalna lokalizacja. Trafiłem do knajpki przez przypadek :). Polecam.

Data wizyty w lokalu: 06 stycznia 2012, godz. 17:00

• marekkalter 1 recenzja

17.08.2011, 13:51 napisał:

"Budka z piwem"

Moja ostatnia wizyta w 'Figaro' to kompletne niepowodzenie tej restauracji. Obsługa zawsze miła i kompetentna tym razem chichocząca pod barem i zajęta sobą. Najważniejsza dla mnie sprawa - jedzenie. Tym razem karkówka była tak przerośnięta, że ciężko było pokroić ją nożem, nie wspominając o jedzeniu jej. Gdybym miał ochotę na coś takiego myślę, że wizyta w przysłowiowej "budce z piwem" dostarczyłaby mi podobnych doznań za dużo mniejsze pieniądze. Rzadko bywam w Elblągu, jednak wydaje mi się, że wiecznie puste wnętrza Figaro to efekt kosmicznych, jak na elbląskie realia, cen - najgorsze ze wszystkiego jest to, że jakość jedzenia przystaje nijak do ceny zakupu.
    Bardzo zawiedziony, żegnam Figaro i życzę właścicielom lepszej kontroli nad pracownikami.

Data wizyty w lokalu: 16 sierpnia 2011, godz. 17:00

• Janek123 28 recenzji

14.09.2010, 16:03 napisał:

Polski standard

Byłem w Figaro wielokrotnie. Lokal w środku bardzo ładny, ma swoją atmosferę. Polecam też stoliki na piętrze. Jedzenie dobre, ale bez rewelacji. Taki polski standard. Nie ma tu nic typowego, jakiegoś specjalnego dania, z którego ta knajpka mogłaby być znana. Obsługa niezbyt szybka, ale ujdzie. Nie czekałem nigdy 40 minut, jak autor poprzedniej recenzji. Jedzenie ciepłe, świeże. Dość drogo. Mały parking.

• Pszczola75 10 recenzji

12.08.2010, 19:22 napisał:

Taka sobie

Wystrój dobry, jednak jedzenie takie sobie. Zamówiłem rybę i nie dość, że czekałem 40 minut, to jeszcze dostałem chłodną. Na przystawki krewetki - mało smaczne. Do tego zbyt głośna muzyka. Lokalizacja też taka sobie - bez miejsc parkingowych. Ogólnie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 05 sierpnia 2010, godz. 12:00

Nowe w okolicy: Elbląg