Restauracja Pasaż

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Wałbrzych
3.3

pl. Magistracki 8 58-300 Wałbrzych
tel: (74) 842-29-46
typ lokalu: restauracja typ kuchni: włoska, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Karolllina 47 recenzji

13.05.2013, 19:45 napisał:

Dobra włoska kuchnia

Wystrój lokalu bardzo oryginalny, klimat przyjemny, jedyny minus to troszkę ciasno między stolikami. Obsługa bez zarzutów. Spaghetti bolognese naprawdę bardzo dobre, penne ze szpinakiem i kurczakiem w sosie śmietanowym pyszne. Pierogi z kapustą i grzybami ok, ale jadałam lepsze. Ogólnie dania włoskie godne polecenia.

Data wizyty w lokalu: 27 kwietnia 2013, godz. 18:00

• ziazu 191 recenzji

16.07.2012, 13:28 napisał:

Ładny wystrój, niezłe jedzenie

Pasaż to zdecydowanie jedna z najładniejszych restauracji w Wałbrzychu. Lokal znajduje się w piwnicach kamienicy. Wystrój to rzeźbione meble i ładne bibeloty. Bardzo klimatycznie.

Z chęcią zostałam na kolacji. Zamówiłam pizzę z indykiem i słonecznikiem (Tina) (16 zł) i wino półwytrawne stołowe (5 zł). Wino zaskakująco dobre! Pizza poprawna, dobrze wypieczona, ciasto cieniutkie. Po włosku :). Rachunek niewysoki.

Obsługa bez zarzutu. Z chęcią tam wrócę :).

• inga31 1 recenzja

04.02.2013, 22:13 napisał:

Wyśmienite dania w gustownym lokalu

Dzisiaj miałam okazję zjeść po raz pierwszy kolację w Restauracji Pasaż. Zamówiłam naleśniki ze szpinakiem zapiekane w beszamelu oraz polędwicę wołową. Wszystko było bardzo świeże i dobrze ugotowane, polędwica idealnie wysmażona. Obsługa bardzo miła i szybka. Jeśli kiedykolwiek będę miała okazję być jeszcze w Wałbrzychu z pewnością wrócę do tej restauracji. Gorąco polecam.

Data wizyty w lokalu: 04 lutego 2013

• Luxemburg 3 recenzje

25.05.2012, 12:18 napisał:

Na piwo ze znajomymi - ok

Byłam w tej restauracji kilkukrotnie, ale zawsze było coś nie tak. Jedzenie nigdy nie powalało, z drinkami bywa różnie, wszystko zależy od tego, kto je robi, raz się nacięłam, więc wolę już nie ryzykować. Obsługa miła ale bardzo opieszała. Nie rozumiem koncepcji menu: trochę kuchni polskiej, kuchnia stylizowana na włoską. Jeśliby patrzeć na same ceny, to są w porządku, ale konfrontując je z jakością jedzenia, to troszkę gorzej. Do wystroju nie mogę się przyczepić, można by troszkę rozjaśnić pomieszczenia. Jedynie układ stolików powoduje, że cały czas mam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią i słyszą o czym rozmawiam. Atutem jest posiadanie palarni ze stolikami.

• Rebbson 10 recenzji

13.01.2012, 20:46 napisał:

Wielka KLAPA!

Spędziłem w Wałbrzychu tylko weekend, ale dwie wizyty w tym lokalu zapewniły mnie, że nie chce tam wracać! Dwukrotnie obsługa wykazała się całkowitą ignorancją! Czas oczekiwania aż ktoś zechce podejść do stolika był bardzo długi. Irytację powiększył fakt, że kelnerka najzwyczajniej w świecie plotkowała z koleżanką zupełnie ignorując fakt przybycia nowych osób. Ceny przesadnie wysokie, ale zawsze jestem gotów wydać więcej pod warunkiem otrzymania produktu o wysokiej jakości. W tym przypadku zawiodłem się! Mięso całkowicie pozbawione smaku, szpinak przesolony. KOSZMAR! Drugą wizytę zakończyło bardzo nieprzyjemne zachowanie kelnerki oraz nieprzyjemne komentarze z jej strony. Zadziwia mnie jednak bardzo pozytywna opinia o tym miejscu wśród osób, które poznałem w Wałbrzychu. Trudno mi jednak uwierzyć, że dwa razy, dzień po dniu, trafiłem na jakąś "wyjątkową" sytuację. ODRADZAM.

• j_c_k 30 recenzji

09.09.2009, 10:59 napisał:

Kuchnia włoskawa

Wejście niepozorne – w klatce schodowej schodzimy schodami do piwnicy. Tam musimy minąć jeszcze kilka zakrętów, uważając żeby nie trafić
    przypadkiem do kuchni i już jesteśmy. Dwie nieduże sale, w tym jedna dla niepalących. Wystrój ciekawy, ciężki, zgromadzona kolekcja poniemieckich (dla osób spoza ziem odzyskanych: przedwojennych) przyrządów używanych w kuchni. Jest krajalnica do chleba, waga, czy chlebnik zamykany na kłódkę. Stoły różnej wielkości. Od małych, po taki na dziesięć osób.

Restauracja proponuje kuchnię włoską i (staro)polską. Bogate menu, wiele rodzajów makaronów, pizzy, zup, mięs, deserów i dodatków. Mimo to menu przejrzyste. Przy niektórych daniach znaczki oznaczające nowość, czy specjalność kuchni. Postanowiłem przetestować kuchnię włoską. Polskie składniki wymieszane i ugotowane według polskiego sposobu i jedynie włoska książka kucharska chyba przy tym leżała. Niedobre to. Na uwagę zasługuje pieczywo, które można zamówić jako przystawkę. Podawane na ciepło z mozzarellą czy serem pleśniowym, z dodatkiem masła czosnkowego – pycha. W dodatku dania serwowane są w dużych ilościach. Po zjedzeniu przystawek udało mi się zjeść tylko połowę makaronu i to nie tylko ze względu na nieciekawy smak. Dania są naprawdę duże. Nie próbowałem kuchni polskiej. Jeśli ktoś odwiedzi i przetestuje, to chętnie
    przeczytam opinię.

Obsługa perfekcyjna i to nie tylko jak na Wałbrzych. Jest w stanie osłodzić smak gorzkiego makaronu i sprawić, że wizyty nie zaliczymy do
    nieudanych. Zachęcają też nie tak wygórowane ceny, jak na ilość podawanego jedzenia (trzy wielkie kromki chlebka czosnkowego z serem 5
    PLN, makarony z sosami i dodatkami – 15-18 PLN).

Nowe w okolicy: Wałbrzych