Pizzeria Maleńka

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Rabka-Zdrój
3.7

ul. Orkana 19A 34-700 Rabka-Zdrój
tel: (18) 267-68-68
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• dazen 50 recenzji

28.04.2014, 13:59 napisał:

Super

Stołowaliśmy się tu podczas 2 tyg urlopu, obsługa super, o wszystko można poprosić, dania dnia bardzo smaczne, porcje duże, my się całym zestawem najadaliśmy we 2 osoby, ceny przystępne bardzo, więc tym bardziej to zachęca, bdb kawa, pizze jedliśmy raz - OK, choć ciasto mogłoby być trochę cieńsze, jedyne co jest na minus to non stop włączona Eska w tv -zwariować można, cały czas te same kity/hity, i łazienka mało zachęcająca, woda zimna, brak cieplej ;/.
    Jedzenie bardziej mi tu smakowało niż w ośrodku, gdzie mieszkaliśmy. Aha i mimo delikatnego żołądka, nigdy się nic nie działo po tym jedzeniu.

Data wizyty w lokalu: 17 kwietnia 2014

• AuroraBorealis 1 recenzja

16.09.2013, 10:25 napisał:

Polecam - niedrogo, smacznie, i do syta:)

Byłam wczoraj z rodziną - jedliśmy pyszne pizze, genialnie dopieczone, z dużą ilością składników, na bardzo dobrym cieście - nie za grubym, nie za cienkim :). Oprócz tego był kotlet de Volaille z dufinkami i zestawem surówek. Kotlet pierwsza klasa ! Cały zestaw świetny. Wszystko świeże, gorące i pachnące, a do tego niedrogie. Polecam knajpkę z czystym sumieniem :). Jeszcze tam chętnie wrócimy przy okazji pobytu w Rabce, a może i w ramach jakiegoś weekendowego wypadu podjedziemy z Krakowa, bo warto.

Data wizyty w lokalu: 15 września 2013, godz. 16:00

• kriskat 29 recenzji

25.08.2012, 17:58 napisał:

Dwa kroki od Parku Zdrojowego tanio i smacznie

Jedliśmy tam obiad dnia (codziennie inna propozycja za jedyne 14 zł zupa + drugie danie). My trafiliśmy na krupnik (smaczny, choć mogło być trochę więcej ziemniaczków), a na drugie danie gulasz wieprzowy z ziemniakami i surówkami. Duża porcja i gulasz naprawdę dobry jakościowo - bo z gulaszami to różnie bywa... My w dwóch porcjach nie natrafiliśmy na żaden nieapetyczny kawałek. Dania zamawia się przy bufecie, a kelnerka donosi do stolika. Możliwość zjedzenia na zewnątrz w ogródku. Polecam przede wszystkim za stosunek jakości do ceny.

Data wizyty w lokalu: 25 sierpnia 2012, godz. 13:30

• idaidka 15 recenzji

22.08.2012, 12:17 napisał:

Tłumnie, gwarnie, powolnie...

Pizzeria Maleńka jak przystało na małą miejscowość uzdrowiskową bardziej koncentruje się na ilości nie do końca na jakości.
    Restaurację odwiedziliśmy w porze obiadowej początkowo osób było ok. 3/4 restauracji jednak z czasem oczekiwania ilość zmniejszyła się dwukrotnie.

Jedzenie smaczne - ale bez rewelacji, spokojnie można uznać, stołówkowe - porcje bardzo duże.
    Wystrój... na zewnątrz zdecydowanie przyjemniej niż wewnątrz.
    Obsługa opieszała, na zamówienie oczekiwaliśmy godzinę...

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2012

• pkomor81 2 recenzje

25.05.2012, 16:13 napisał:

W 100% polecam - szczególnie zamawianie na telefon

Byliśmy w Rabce 9 dni. Dwa razy zamawialiśmy dania przez telefon, dwa razy byliśmy w lokalu. Lokal troszkę "obskurny" (nie powala na kolana) - ale to jedyny minus pizzerii.

Jedzenie pyszne. Porcje dość duże. Pizza - wyśmienita. Mimo że w nazwie pizzeria, to jednak oferują dania obiadowe, zupy, dania barowe - bardzo szerokie menu.

Można zjeść za naprawdę śmiesznie niską cenę. Blisko Parku Zdrojowego, obok wypożyczalnia gokardów dla dzieci.

Obsługa bardzo szybka: w lokalu ok. 7-10 minut. Telefonicznie od złożenia zamówienia do dowozu: 20-25 minut.

Z ręką na sercu polecam!

Data wizyty w lokalu: 01 maja 2012

Nowe w okolicy: Rabka-Zdrój