Pizzeria Piwnica

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Łódź , dzielnice: Polesie, Bałuty
2.0

ul. Wojska Polskiego 126 91-734 Łódź
tel: (42) 617-20-75
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jezus 1 recenzja

05.06.2014, 22:09 napisał:

Zamówienie telefoniczne

Witam zamawialiśmy pizze o 19:54 wracając do domu. Pizza dojechała mi po 1 godz. 20 min. Sami uznajcie czy to długo... Nie odebraliśmy jej ponieważ to jest według nas brak szacunku dla klienta i nawet po rozmowie telefonicznej nie zaproponowali żadnego rabatu. Dla nas to jest po prostu brak zasad a tego nie tolerujemy. Życzymy smacznego :).

Data wizyty w lokalu: 05 czerwca 2014

• signumx 3 recenzje

02.07.2013, 16:36 napisał:

Nigdy więcej

Minusy:
    1. Bardzo mała pizza.
    2. Spody do pizzy jak z supermarketu (grube, bułkowate ciasto).
    3. Kuszą dużym wyborem sosów, ale nie wiadomo, który gorszy.
    4. Nie widać, jak robią pizzę, nie ma żadnych pieców - to powinno dawać do myślenia.
    5. Ser nie był roztopiony, tylko suchy.
    6. Okropny wystrój - ściany= cegły licznie znaczone podpisami gości, drewniane meble jak ze stołówki szkolnej - zupełnie nie pasują do reszty pomieszczenia. Jedyną dekoracją jest zegar.
    7. Strasznie niemiła obsługa - wybraliśmy sos cebulowy (jak słodko-kwaśny Łowicz), spróbowaliśmy, po czym stwierdziliśmy, że chcemy zmienić sos. Wtedy kelnerka zagroziła, że usunie nas z lokalu.
    8. Brak szacunku dla klienta - plastikowe sztućce i naczynia. Nie przyniesiono pizzy do stolika, zawołano nas na jedzenie (jak zwierzęta).
    Często widzę samochód rozwoziciela na osiedlu i dziwię się, kto jeszcze zamawia pizzę z Piwnicy.
    Zdecydowanie nie polecam!!!

• nasciturus 72 recenzje

06.02.2011, 14:21 napisał:

Rewelacyjna pizza na telefon

Zamawiam w tym lokalu pizzę na telefon od ponad roku i jeszcze się nie zdarzyło bym miał jakieś uwagi negatywne. No może raz - czas oczekiwania był dłuższy od podanego w momencie zamówienia (biorąc pod uwagę, że zamawiam co najmniej dwa razy w miesiącu, to chyba niewielka wpadka).
    Dziś postanowiłem zajrzeć i zobaczyć jak lokal wygląda od środka.
    Pierwsze wrażenie nie jest zachęcające. Lokal lekko na uboczu, gdzie wieczorami jest dość ciemno i niewiele ludzi tam chadza. Byłem w godzinach popołudniowych, ale znam tę okolicę od wielu lat i wieczornych spacerów tamtędy nie polecam.
    Wracając do lokalu. Faktycznie "Pizzeria Piwnica" umieszczona jest w piwnicy. Wystroju właściwie brak - ceglany sufit i ściany poprzetykane stalowymi wzmocnieniami i drewnianymi belkami. Chyba osiem stolików dla czterech osób i jeden dla sześciu. Lokal wyjątkowo nie dla osób niepełnosprawnych. Kręcone schody do lokalu oraz liczne schody w lokalu (stoliki są na różnych poziomach).
    Toaleta mała i ciasna.
    Ponieważ pizzę znam i sobie chwalę to zamówiłem standardowy zestaw shoarm'y. Porcja mięsa którą otrzymałem z pewnością była większa niż podana w karcie (lubię takie sytuacje) i było ono smaczne i dość chude jak na wieprzowinę. Sosy też były bardzo dobre (żadnych udziwnień - standardowy zestaw trzech sosów).
    Co mnie zirytowało to fakt, że zarówno sztućce jak i zastawa to plastiki do kupienia w hipermarkecie za kilka groszy.
    Generalnie nie będę tam stałym klientem (choć shoarm'ę polecam) i pozostanę przy zamówieniach pizzy na telefon.
    Co do pizzy mogę polecić tę pod nazwą "Bomba" w wersji "przykrytej". Czeka się na nią około godziny bo wymaga długiego trzymania w piecu. Na znajomych którzy nie wiedzą o co chodzi robi wrażenie. Najprościej ujmując jest to pizza dodatkowo kryta ciastem (coś na kształt kanapki). Warto spróbować - polecam.
    Dodam, że z sosów warto do pizzy wziąć koktajlowy i cebulowy. Są zdecydowanie inne/lepsze niż u konkurencji.

Data wizyty w lokalu: 06 lutego 2011, godz. 12:30