profil:

w serwisie od 10 August, 2010

user's statistics:

number of reviews: 2
the first review was added by:
followed by: 0 follow

the first review was added by: 10.08.2010
  • Restauracja Kresowa

city: Gdańsk, added 10.08.2010, 10:31

Warto ją znaleźć

Warto zboczyć z głównej trasy zwiedzania Gdańska i zajrzeć do Restauracji Kresowej. Jedzenie pyszne, przygotowane z pasją i tradycją. Chłodnik z szyjkami rakowymi palce lizać. Pierogi ręcznie lepione.
    Bardzo polecam, tylko proszę nie zwracać nadmiernej uwagi na niedociągnięcia w wystroju i nie przejmować się gasnącym światłem, to nie jest tu ważne.

Date of restaurant visit: 03 july 2010, en, partials, opinions, opinion, hour 16:00

1 out of 1 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

• La Luna Rossa

city: Gdynia, added 10.08.2010, 10:18

Wielkie zaskoczenie :)

Będąc pierwszy raz w Gdyni, przemierzaliśmy Świętojańską w poszukiwaniu jakiejś knajpki. Niestety knajpek tam jak na lekarstwo. Znaleźliśmy w końcu niepozorną knajpkę La Luna. I trafiliśmy w dziesiątkę. Żurek okazał się super smaczny, dawno tak dobrego nie jedliśmy, sałatki i desery też bardzo smaczne; tylko hamburger był z octem balsamicznym, z czym się jeszcze nie spotkałam.
    Knajpka warta polecenia, szczególnie na wypady we dwoje.
    Ps. Wystrój zadbany, toaleta czysta.

Date of restaurant visit: 01 july 2010, en, partials, opinions, opinion, hour 18:00

2 out of 2 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

Loading results...