Restauracja Hotel Trojak

where are you? voivodeship: śląskie city: Mysłowice
3.0
number of reviews: 4 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Stadionowa 11 41-400 Mysłowice (w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Kraków - Warszawa)
tel: (32) 222-50-91
type of restaurant: hotel restaurant, banquet hall type of cuisine: European, Polish, Old Polish main course price: 20 - 40 zł

reviews (4)

• biedroneczkka 1 review

08.09.2014, 15:52wrote:

Czegoś brak

Niedawno miałam okazję być na weselu urządzanym w hotelu Trojak. Sala duża, przestronna, obsługa miła (jedyne do czego można się było doczepić to to, że jeden z kelnerów żuł gumę całą imprezę przy gościach). Co do jedzenia, to niestety bardzo się rozczarowałam. Sałatki i kapustki pyszne, ale kluski rozgotowane, podane z wodą, mięsa twarde, rolada zamiast rozpływać się w ustach została na talerzu bo ciężko było ją pokroić. No i stoły też nie były atutem. Sztućce nie do pary, a obrusy ubrudzone i to dość znacznie (nie chodzi mi o jakieś małe plamki). Dużym plusem miejsce położenia restauracji-hotelu. Jest gdzie pochodzić, aby odetchnąć po hulankach.:) No i klimatyzacja... niestety sala była wysoka i duża - klimatyzacja nie zdawała egzaminu. Osobiście (w przypadku imprez) odradziłabym ten lokal, można znaleźć lepsze miejsce za te pieniążki.

Date of restaurant visit: september 2014

1 out of 1 users found this review helpful.

• Tygrys01 7 reviews

22.09.2012, 11:10wrote:
    • quality / prices

"...Ale to już było i nie wróci więcej..."

Kiedyś rest. "Trojak" była najlepszą restauracją. Bardzo często wpadaliśmy tam na obiady sami i z przyjacółmi. Wszystko zmieniło się gdy lokal się rozbudowała. Przeszli z jakości na ilość. Bardzo często jadamy w innych lokalach i w końcu po dłuższej nieobecności zdecydowaliśmy się wpaść. Wygląd się zmienił, nie które reczy robią wrażenie natomiast sama restauracja nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie mój klimat. Kolorowo, jarmarkowo. Ale plus za czystość! Personel na szczęście częściowo pozostał stary, dobrze, bo panowie są po fachu. Zjedliśmy obiad. Kotlet cienki, frytki karbowanie, sałatka wiosenna. Obiad już nie smakował tak jak kiedyś (na pewno kucharz się zmienił). Stwierdziliśmy, że akurat mogło się zdarzyć wpadniemy w innym czasie. Będzie inna zmiana. I byliśmy, ale na imprezie okolicznościowej. Niedzielny śląski obiad zaskoczył nas po raz drugi. Rolada farsz miała pokrojony w grube paski, za czym nie przepadam. Wydaje mi się, że powinno być inaczej. Kapusta słabo doprawiona. Coś jej brakowało. Pomieszana z sosem była dobra. Wiem wiem, trudno wszystkim dogodzić. Reasumując, zdecydowanie stary Trojak był lepszy. Jedzenie dobre, ale tęsknie za tym co było.

Date of restaurant visit: 14 june 2012, en, partials, opinions, opinion, hour 15:00

2 out of 2 users found this review helpful.

• 1turysta1 1 review

30.01.2013, 16:16wrote:
    • quality / prices

Bardzo trafne "było i już nie wróci"

Kiedyś to znaczy w latach 90 byłem tam częstym gościem z racji pracy.
    Obecnie nie lubię tam bywać, nawet kiedy już muszę.
    Pamiętam czasy świetności restauracji, ale to byli inni właściciele. Podobno mają gdzieś w Mysłowicach restaurację, ale niestety bez hotelu. To się nazywało jakoś haga czy coś takiego.
    Wtedy przywoziliśmy specjalnie naszych zagranicznych gości aby pochwalić sie polską gastronomią, bo było czym.
    Nie tak dawno ja byłem zaproszony na wiekszą imprezę i stwierdzam, że to wielka porażka. Ten lokal nadaje się co najwyżej do wypicia piwa i byle jakiego przekąszenia.

Date of restaurant visit: 13 october 2012

2 out of 3 users found this review helpful.

• kate80 133 reviews

10.10.2008, 08:20wrote:
    • quality / prices

Świetne miejsce na uroczystości weselne

Do Trojaka trafiliśmy z okazji uroczystości weselnej znajomych. Słoneczne, wrześniowe popołudnie i sceneria, w jakiej usytuowany jest kompleks hotelowy są wręcz wymarzonym miejscem do organizacji takich imprez. Park pełen rudo- złotych o tej porze roku drzew tworzy romantyczną atmosferę i oprawę uroczystości. Można tu odbyć nie tylko orzeźwiający spacer parkowymi alejkami (na pewnym etapie imprezy to wręcz konieczny zabieg!), ale i pięknie sentymentalną sesję zdjęciową nowożeńców.
    Hotel dysponuje trzema różnej wielkości i wystroju salami. W trakcie tego wrześniowego weekendu odbywały się jednocześnie 3 wesela, lecz w żaden sposób nie jest to odczuwalne dla ich uczestników. Na pierwszym piętrze znajduje się duży, zadaszony taras dla gości z dwu sal i jest to jedyne miejsce, gdzie uczestnicy obu uroczystości mogą się z sobą spotkać.
    Jeśli chodzi o kulinarny aspekt imprezy, to również w tym zakresie organizatorom należą pochwały. Smaczne mięsa, dodatki, surówki, przekąski. Nie są to może dania o tak wysublimowanym smaku, jakiego oczekiwała bym w restauracji gdzie dania przygotowywane są dla indywidualnego klienta, ale biorąc pod uwagę ilość porcji i różne upodobania gości, było w porządku. Ponadto obsługa dokładała starań, by dania pojawiały się możliwie równocześnie, a stoły ani przez chwilę nie stały puste.
    Nasza impreza trwała do samego rana, a wytańczeni nowożeńcy i ich goście na długo zapamiętają tą noc. Raz jeszcze sto lat Młodej Parze :)

2 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Mysłowice

Loading results...