Pizzeria Imperial

where are you? voivodeship: lubelskie city: Parczew
3.4
number of reviews: 2 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Nadwalna 3 21-200 Parczew
tel: (83) 355-07-53
type of restaurant: pizzeria type of cuisine: pizza, Italian main course price: 20 zł and under

reviews (2)

• nkosa 14 reviews

11.11.2014, 15:31wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Poprawnie, ale szału nie ma

Do Pizzerii Imperial co jakiś czas zaglądałam i zawsze było wszystko smacznie. Ostatni raz byłam z 5 czy 6 lat temu, ale moje kubki smakowe nadal pamiętały pizzę robioną długo wcześniej przez Sebka, a potem przez Michała.
    Zdarzyło mi się tak, że byłam w Parczewie i akurat miałam wolny czas i smaka na pizzę. Postanowiłam sprawdzić, czy jest tak dobrze, jak zapamiętałam.
    No więc tak... Lokal wygląda schludnie i przyzwoicie. Ceny, jak na małe miasteczko są bardzo przystępne, zwłaszcza w stosunku do porcji.
    Zamówiłam sobie średnią pizzę- pół Calabrese, pół Imperial. Do tego wzięłam kieliszek (150 ml) czerwonego stołowego wina (chyba za 7 zł/kieliszek)- akurat białego nie mieli. Średnia pizza lekko pokonała moje możliwości- bo dwa kawałki wzięłam na wynos. Calabrese skusiło mnie oliwkami i kaparami, jednak chyba ja, podobnie, jak i właściciel nie przemyśleliśmy tej kombinacji do końca. Jedno zielone i drugie zielone i wychodzi "trochę za dużo szczęścia na raz", czyli trochę za bardzo słono- może gdyby oliwki były czarne.. Z drugiej strony był to jakiś kontrast w stosunku do firmowego Imperiala, który w ogóle żadnych przypraw chyba nie miał- ani soli, ani ziół prowansalskich, ani niczego, po prostu dobre ciasto z bezosobowym kurczakiem i paroma składnikami, a szkoda.. Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy aż tak mój smak się zrobił wybredny i wyszukany, czy po prostu zawsze to było takie niedoprawione. Ciasto się nie zmieniło- nadal nie za grube, lekko chrupkie- idealne; tutaj pizzerię muszę pochwalić, bo ciasto robią jedno z najlepszych, a w różnych miejscach jadłam.
    Taki mały minusik za ketchup- zamiast sosu pomidorowego i za samoobsługę. Plus za krótki czas oczekiwania i dostępne na miejscu WiFi.

Podsumowując- jest poprawnie. Można w tym miejscu na pewno spędzić miło czas ze znajomymi, rodziną, na randce. Ja chętnie wrócę, aby dać Imperialowi jeszcze szansę na poprawę ;).

A może warto by było pomyśleć o jakichś przyprawnikach na stole?

Date of restaurant visit: 12 october 2014

Is this review helpful? Tak Nie

• apetycik 11 reviews

07.10.2010, 21:23wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Miło, czysto, w centrum miasta

Duży wybór pizzy pieczonej na miejscu. Napoje podawane od ręki. Przestronnie, z zacisznymi kącikami.

Date of restaurant visit: 01 september 2010, en, partials, opinions, opinion, hour 19:00

0 out of 1 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Parczew

Loading results...