Pizzeria Bartolini

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Nawojowska 3 33-300 Nowy Sącz
tel: (18) 443-62-47
type of restaurant: pizzeria, restaurant type of cuisine: pizza, Italian, Polish, Regional main course price: 20 zł and under

reviews (1)

• klina 17 reviews

20.10.2013, 11:26wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Przeciętnie

Pizzeria mieści się w piwnicy, co dla mnie jest trochę przerażające ze względu na brak okien. Wnętrze całkiem przyjemne, oprócz lamp i obrusów nie zmieniło się zupełnie nic. Pani robiąca pizze zasłoniła swoją szybę (przez którą można było oglądać jej pracę) jakimiś śmiesznymi reklamami coca coli. Składniki na pizze trzymane są w misce plastikowej. Pizza ogólnie dobra, ale jakość składników nie powala (szynka bez smaku, pieczarki z zalewy, ser bardzo słabej jakości - po 10 min od odebrania zastyga i twardnieje). Na plus jest to, że nie trzeba na nią długo czekać i jest zjadliwa oraz w dobrej cenie (ponad 20 zł). Minusem dla mnie jest to, że trzeba ją sobie przynieść wraz ze sztućcami i talerzami, które swoją drogą są jeszcze mokre od zmywania. Właściciel pizzerii oszczędza na prądzie (?), przez co napoje wyjęte z LODÓWKI są ciepłe i mdłe. Ten lokal utrzymuje się tyle lat chyba tylko dzięki pobliskiemu gimnazjum i dużemu osiedlu, na którym się znajduje. Jest zjadliwie, ale myślę, że już tu więcej nie wrócę.

3 out of 3 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Nowy Sącz

Loading results...