Restauracja Czerwona

where are you? voivodeship: śląskie city: Chorzów
4.0
number of reviews: 1 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 1 gastronaut

ul. Sienkiewicza 8 41-500 Chorzów
tel: (32) 241-41-02
type of restaurant: restaurant type of cuisine: Spanish, International, Silesian , Polish, game main course price: 20 - 40 zł
opening hours

• decor
    • staff
    • quality / prices

Niezwykle stylowo

Bardzo ciekawy, oryginalny i nowatorski wystrój, niesamowita dbałość o szczegóły począwszy od lamp, a skończywszy na wysokiej klasy sztućcach. Dania pięknie podane (polecam polędwiczki i sałatkę z kurczakiem). Miłą marketingową niespodzianką była przystawka od szefa kuchni gratis.
    Bez wątpienia restauracja stara się o status "wyższej klasy" w Chorzowie.
    Szczegół do poprawy - wino nawet zamawiane na kieliszki nalewa się przy gościu...
    Reszta bez zarzutu. Polecam na wykwintną romantyczną kolację!

Uzupełnienie opinii z dnia 7.06.2014, godzina 20:36:

Ponowna wizyta w Czerwonej. Tym razem trafiliśmy na propozycje z kuchni francuskiej. Bardzo dobre małże w sosie pomidorowym, ślimaki (kwestia gustu czy ktoś lubi), spaghetti z owocami morza i desery. Wszystko bardzo dobre. Jak zawsze świetna, profesjonalna acz nie nachalna obsługa doskonale znająca dania i udzielająca każdej pomocy. Właściciel powinien być dumny z takiego personelu, bo to niezwykle rzadkie zjawisko aby zebrać ludzi tak znających się na rzeczy. I wino na kieliszki nalewane już przy gościu (czyli poprzedni zarzut nieaktualny). A cena w porównaniu do innych restauracji w regionie znacznie bardziej przystępna. Gorąco polecam!

Date of restaurant visit: 22 february 2014

3 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Chorzów

Loading results...