Piąta Klepka

where are you? voivodeship: mazowieckie city: Radom
4.8
number of reviews: 1 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Żeromskiego 19 26-600 Radom
tel: 725-505-470
type of restaurant: bar, pub type of cuisine: grill, Polish, salads, appetisers, cocktails main course price: 20 zł and under
opening hours

reviews (1)

• DiscoMustafa 7 reviews

12.07.2013, 17:55wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Jeśli Radom, to musisz tam przyjść!

Lokal dopiero się rozwija, ale idzie im to doskonale. Tu zjesz najtaniej, jednocześnie smacznie i zdrowo. Przykład? Doskonałe przekąski za 6 zł m.in. miniburger, którego mięso jest przygotowane w knajpie, a nie kupowane ofoliowane z marketu. Szczególnie polecam quesadillas również za 6 zł. Obsługa jest uprzejma, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Właściciele wprowadzają ciągle coś nowego i unikatowego jak na Radom np. zestaw do samodzielnego grillowania przy stoliku za 16 zł, którym mogą najeść się dwie średnio głodne osoby (istnieje też opcja ugrillowania pojedynczych porcji mięsa za małe sumy). Istotnym plusem jak na Radom jest fakt, że lokal jest otwarty do ostatniego klienta. Oprócz świetnego jedzenia, obsługi i klimatu, co jakiś czas w "Piątej Klepce" odbywają się mini koncerty czy inne wydarzenia. Gorąco polecam i czekam jeszcze jak ta knajpa pozytywnie mnie zaskoczy!

11 out of 15 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Radom

Loading results...