Toni - Pepperoni

where are you? voivodeship: wielkopolskie city: Poznań , en, partials, restaurants, districts, district Grunwald
2.2
number of reviews: 3 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Głogowska 99 60-265 Poznań
tel: 504-199-147
type of restaurant: pizzeria, fast food type of cuisine: pizza, kebabs main course price: 20 zł and under

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

reviews (3)

• bestseller 23 reviews

02.03.2014, 17:58wrote:

Wpadka!

Znajomi nie polecali mi tego miejsca ze względu na pizze. Wychodząc z założenia :) że dopóki się nie przejadę nie będę wiedział złożyłem zamówienie na dowóz z Toni Peperoni, które jest zaledwie 300 metrów ode mnie.
    Składając zamówienie telefonicznie spotkałem się z dość ordynarną obsługą, która zwróciła mi uwagę, jeżeli chodzi o czas dostawy etc.
    Zamówienie zostało dostarczone o czasie - od dostawcy dostałem małą reprymendę z powodu rzekomo nie działającego domofonu - miał telefon - nie dzwonił - domofon nie działał - dostawcy Toni Peperoni przechodzą przez drzwi niczym duchy.

Zamówiłem spaghetti i hot doga.

Hot dog wyglądał jak mini kebab z parówką na dole - jeżeli ktoś potrafi sobie to wyobrazić - koszt 4,5 zł -
    i chyba każdy hot dog jest od niego lepszy i smaczniejszy.

Przyszedł czas na makaron ala spaghetti.
    Kluski z sosem - tak to wyglądało tak się powinno nazywać - wszystko ciepłe, tylko strasznie nie smaczne z pokrojoną parówką w środku koszt 13 zł.

Za jakiś czas spróbuje u nich pizze i kebaba może mają jakieś mocne strony.

1 out of 2 users found this review helpful.

• olifanto 38 reviews

20.11.2013, 15:13wrote:

Dobry, duży kebab

Toni Pepperoni to mała stacjonarna budka na rogu ulic Głogowskiej i Stablewskiego, w bardzo ruchliwym miejscu. Podstawą menu jest pizza, ale to nie ona mi u nich najbardziej smakuje.
    Toni ma naprawdę dobry kebab polski. Nazywam go polskim, ponieważ jest to typowy przedstawiciel pełnego od warzyw rożka chlebowego. Oryginalnie jego turecki prekursor składa się z mięsa baraniego z dodatkiem wołowiny, sosu i giętkiego ciasta, bez żadnej zieleniny wewnątrz. Tak się jada w Turcji. My zmodyfikowaliśmy przepis, tworząc zupełnie nowy produkt, dlatego osobiście uważam, że powinien mieć swoją własną nazwę. Ale dość już gadania nie na temat.
    TP oferuje za przystępną cenę sporych rozmiarów kebab z dużą ilością składników. Kurczak, który stanowi mięsne nadzienie nie jest wśród nich żałosną mniejszością. Chleb jest całkiem smaczny. Nie kruszy się w wiór, co oznacza, że jest w miarę dobrej jakości i nie zalega miesiącami w zamrażarce lub kartonowym pudle. Sos czosnkowy nie jest najlepszy, dlatego polecam pikantny. Ten jest bardzo przyjemny i gęsty. Nie raz prosząc o ostry sos dostawałem ketchup wymieszany z pieprzem cayenne, co dla mnie jest zupełnym nieporozumieniem. Toni tak nie robi. Tutaj dostajesz fajny dodatek przygotowany ze świeżych, ostrych papryk. Być może, wnioskując z nazwy są to soczyste pepperoni?
    Pizza tutaj jest średnia, a to za sprawą dziwnej polityki wałkowania ciasta. Jednego razu było tak cienkie, że nie mogłem wyciągnąć pizzy z pudełka. Spód nie był w stanie utrzymać na sobie składników i przy próbie podniesienia rozpadał się pod ich ciężarem. Średnica dzięki temu była większa, ale czy rozciągnięcie ciasta do grubości pergaminu, to dobry pomysł na optyczne powiększenie pizzy?

Date of restaurant visit: 20 november 2013

2 out of 2 users found this review helpful.

• Rorschach 16 reviews

06.10.2013, 17:04wrote:

Standard

Jako że lubię od czasu do czasu spróbować czegoś nowego w poszukiwaniu mojego ideału pizzy, zdecydowałem się złożyć zamówienie w chwalonym Toni - Pepperoni. Padło na pizzę w rozmiarze 46 cm - zachęcił mnie fakt, że lokal oferuje tak duże pizze w cenach, do których przyzwyczaiłem się zamawiając te o średnicy 40 - 42 cm. Tuż po otrzymaniu pizzy wiedziałem już jednak w czym tkwi haczyk. Pizza rzeczywiście nieprzeciętnych rozmiarów, ale w Toni - Pepperoni oszczędzają za to na cieście. W gruncie rzeczy można uznać, że oferują pizzę w rozmiarze 42 cm, ale rozciągną Ci ją do 46, tak aby optycznie wydawała się większa. Jeśli ktoś liczy więc na trochę większą ilość jedzenia, to się zawiedzie. Takie cienkie, wiotkie ciasto zdecydowanie nie trafia w moje gusta, a jest ono podstawą udanej pizzy. Toni - Pepperoni nie wyróżnia się w tym aspekcie, więc na moją rekomendację nie mogą liczyć.

2 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Poznań

Loading results...