Restauracja Pizzeria Cynamon

where are you? voivodeship: łódzkie city: Zgierz
2.8
number of reviews: 1 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Parzęczewska 11 95-100 Zgierz
tel: (42) 716-51-15
type of restaurant: pizzeria, restaurant type of cuisine: Polish, Italian, desserts, pizza, grill main course price: 20 - 40 zł
opening hours

• decor
    • staff
    • quality / prices

Smaczna pizza :)

Wpadamy do Cynamonu z narzeczonym od czasu do czasu na pizzę. Jest tam, moim zdaniem, naprawdę dobry kucharz. Pizza zawsze jest świeża, pachnąca, chrupiące ciasto i składniki, jakie się chce. Do pizzy 3 sosy - czosnkowy, pomidorowy i salsa. Ale sama pizza w sobie jest naprawdę dobra.

Próbowaliśmy jeszcze kiedyś shoarmy w Cynamonu, ale nie za bardzo przypadła nam do gustu smakowego i nie należała do najtańszych.

Wystrój jest normalny, bez szaleństw, skromnie. Na dworze są stoły, gdzie można jeść w ładną pogodę.

Obsługa miła, zdarzyło nam się raz dłużej czekać, ale to ze względu na ogromną ilość klientów. Poza tym zawsze wszystko szybko, sprawnie i miło.

Cena bardzo przystępna. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, ale ja osobiście w tym lokalu polecam pizzę.

Date of restaurant visit: august 2014

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Zgierz

Loading results...