Cukier

where are you? voivodeship: łódzkie city: Sieradz
4.1
number of reviews: 7 detailed ratings

is the favourite restaurant of 2 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Rynek 17 98-200 Sieradz
tel: (43) 822-25-55
type of restaurant: café, restaurant type of cuisine: desserts, Italian, Polish, appetisers, fusion main course price: 20 - 40 zł
opening hours

reviews (7)

• majorKorosz 1170 reviews

24.09.2014, 10:36wrote:

Popas na rynku

Przejeżdżając przez Sieradz postanowiliśmy się zatrzymać na spacer po rynku i obiad. Nasz wybór padł na restaurację "Cukier", gdzie zajęliśmy narożny stolik w ogródku. Obsługi sporo, ale nieco chaotyczna. Sugeruję podzielić na rewiry i sztywno przyporządkować poszczególnym kelnerkom. W karcie zestaw prostych dań. Basia wybrała rybę, ja polędwiczki, Magda i Paweł po schabowym w zestawie. Nieco czekaliśmy, ale wszystko zostało podane jednocześnie, co zauważyliśmy i doceniamy. Porcje akuratne, można się najeść. Składniki świeże, smak niezły. Jedynie Basia narzekała, że w rybie zostało nieco łusek. Może ktoś niedokładnie oczyścił. Nie mniej ogólne wrażenia kulinarne pozytywne. Mają piwo pszeniczne. Ceny umiarkowane, choć bliżej im do warszawskich niż sieradzkich. Wydaliśmy łącznie około 100 zł.

Date of restaurant visit: september 2014

1 out of 5 users found this review helpful.

• vanilia88 98 reviews

02.09.2013, 22:01wrote:

Cukier uzależnia ;)

W moim mniemaniu Cukier to jedyna nowoczesna restauracja w Sieradzu. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych sieradzkich ‘restauracji’.
    Nie ma typowych dań obiadowych, chociaż tańsze dania dnia jest i wtedy ludzie na obiad przychodzą.
    Można iść do Cukru: na kawę, na obiad, na kolację. Karta menu nie ma za wielu propozycji aczkolwiek zawsze jest, co wybrać w zależności od ochoty, czy to coś z makaronów, czy mięs, czy bardziej wykwitnie ryby i krewetki. A może lżej – sałatki, czy po prostu ciasto do kawy. Różnorodne menu i wystrój /w ciepłych barwach ze słodkimi akcentami/ sprawiają, że grupa potencjalnych odbiorców, gości jest bardzo szeroka. Miejsce przyjazne dzieciom zaprasza całe rodziny. To także dobre miejsce na randkę, czy smaczny nieformalny posiłek.
    Obsługa dla mnie bez zastrzeżeń. Mimo nawału pracy dziewczyny zawsze miłe, uśmiechnięte, pomocne.
    Po kilku wizytach w Cukrze mogę śmiało to miejsce kulinarnie polecić. Spróbowaliśmy niemalże każdego dania. Nigdy się nie zawiedliśmy. Jedzenie bardzo smaczne, estetyczne, porcje odpowiednie i co ważne ceny bardzo przystępne. Wypad dla dwóch osób w okolicy 50 zł.
    Polecam krewetki z sosem tajskim – pyszności.
    Mimo, iż nie mamy w zwyczaju wracać do miejsc, w których już spróbowaliśmy wszystkiego, co chcieliśmy do Cukru wrócimy jeszcze nie raz.

Date of restaurant visit: 03 august 2013, en, partials, opinions, opinion, hour 16:00

9 out of 11 users found this review helpful.

• malami31 15 reviews

13.03.2014, 17:25wrote:

Naprawde przyjemnie

Bardzo klimatyczne miejsce. Smaczne domowe jedzenie. Bardzo przyzwoite ceny. Możliwość kupienia "obiadów pakietowych' za około 12 zł - całkiem smaczne. Spory wybór sałat i mięs. Duże porcje. Smaczne spaghetti.
    Kelnerki zawsze są miłe i pomocne. Wystrój lokalu robi naprawdę dużą robotę. Jest ślicznie i przyjaźnie.

0 out of 1 users found this review helpful.

• Czarownica222 3 reviews

24.06.2014, 20:53wrote:
    • quality / prices

Sympatyczna knajpka ze smacznym jedzeniem

Bardzo sympatyczna restauracyjka na rynku z uroczym widokiem na fontannę i płac rynku, schludnie i klimatycznie miejsce. Urocze na kolację we dwoje i sympatyczne na lunch. Bardzo smaczne jedzenie. Jeśli będę miała okazję, na pewno wrócę. Jadłam grillowaną pierś z kurczaka z frytkami i bukietem surówek, popijając lemoniadę. Danie smaczne, ładnie podane.
    Obsługa miła, nie do końca profesjonalna, surówki podane z prawej zamiast lewej strony, ale niedociągnięcia błędna przy pysznym jedzeniu w miłej atmosferze.
    Szczerze polecam!

Date of restaurant visit: 09 june 2014

0 out of 1 users found this review helpful.

• zelka 2 reviews

22.09.2013, 11:56wrote:

Na pewno wrócę

Bardzo przyjemne miejsce, pięknie podane, smaczne jedzenie, sernik przepyszny, kremowy, rozpływający się w ustach, herbata z malinami - cudo. Obsługa miła, wszystko naprawdę dobrze, poza muzyką - jest za głośna, ale to nie ujmuje kulinarnym sukcesom. Oby tak dalej.

2 out of 3 users found this review helpful.

• lenka22 1 review

12.09.2013, 18:38wrote:

Smaczne jedzenie, przeurocza obsługa

Zacznijmy od jedzenia, które jest zawsze przygotowywane na świeżo i to czuć kiedy dziewczyny podają talerze z posiłkami aż pachnie wszystkim. Na wszystko trzeba poczekać minimum 15 min jak jest sporo ludzi nawet z pół godziny dlatego wiadomo, że nie odgrzewane. W końcu do restauracji idzie się nie tylko szybko zjeść, ale i przeczytać gazetkę co zawsze robię jak czekam na jedzenie. Dziewczyny proponują świeżą prasę na kanapie i napoje na początek dlatego czas szybko leci. Przychodzimy z mężem głównie na zestawy obiadowe super sprawa cena 10 zł za zupę i drugie danie każdego dnia coś innego!!! Polecamy krem pomidorowy, który poleciła nam kelnerka i zawsze czekam i pytam kiedy będzie znowu pychota podawany jest z grzankami mniam ;) w niedziele jemy dania z karty więc polecamy wam piersi nadziewane z gorgonzolą i suszonymi pomidorkami oraz placki po węgiersku... ostatnio na deser zaproponowano mi Tiramisu i muszę powiedzieć, że ogromna porcja jak na jedną osobę. Mąż jadł bezę z mascarpone Pavlova była uroczo podana przystrojona malinami i borówką. CUKIER GRATULUJEMY kelnerek, które są przemiłe, taka obsługa tylko u was, zawsze uśmiechnięte, polecają nam za każdym razem nowości, do stolika podają przyprawy i są naszymi wisienkami w tym lokalu.

4 out of 6 users found this review helpful.

• sosna_marek 2 reviews

30.06.2013, 22:34wrote:
    • quality / prices

Pyszne jedzenie, przybrane dobrym wystrojem i obsługą

W naszym Sieradzu nie znajdziesz drugiej takiej.
    Lasagne wymiata ;) sałaty także.
    Danie "mażeń"dla dziecka frytki z nuggets'ami (z mięsa a nie z mielonki) na synu wywarło pozytywne wrażenia.
    Do tego świeże piwo z beczki, uzupełnia listę radości.
    Doskonałe miejsce na każdą okazję !

Date of restaurant visit: 15 june 2013

3 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Sieradz

Loading results...