Agama

where are you? voivodeship: łódzkie city: Pabianice
3.9
number of reviews: 2 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. 20 stycznia 60 95-200 Pabianice
tel: (42) 214-60-80
type of restaurant: bar type of cuisine: Polish main course price: 20 zł and under

reviews (2)

• decor
    • staff
    • quality / prices

Nie dla wegetarian!

Trudno mi się nie zgodzić, że bar Agama daje domowe jedzenie. Nie będę też polemizować z gościnnością czy schludnością tego miejsca. Niestety, w dalszym ciągu wegetarianizm uważany jest w Agamie za dziwactwo i nawet porcje ziemniaków kucharki nakładają łychą zanurzoną w roztopionym smalcu.
    Podobno mają pyszną pomidorówkę i całkiem smaczne schabowe, nie mnie to oceniać, choć szkoda, bo jedzenie domowe nie musi być naszpikowane mięsem.

Miejsce może i przyjazne dla tradycjonalistów kulinarnych, ale wszystkich roślinożernych ostrzegam.

2 out of 3 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

• similar 22 reviews

06.07.2012, 15:50wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Jak w domu!

To tylko bar - a ja mówię - to aż bar! Wnętrze typowo stołówkowe - z kącikiem dla dzieci, tradycyjnymi stolikami, jak to w barach. Klientela typowo miejska - bez wykwintnych par w smokingach, ale i absolutnie bez żadnego żulerstwa! Skromnie, ale gościnnie, prosto, ale nie biednie... Czysto i schludnie - również w łazienkach. W zasadzie brak parkingu, ale można zostawić auto pod okolicznymi blokami lub sklepami - przy ulicy po prostu. Karta dań - prostych i typowo barowych - bardzo długa i wszystko jest dostępne max w kwadrans. Jedzenie smaczne i gorące - odniosłem wrażenie, że takie domowe - a to dla mnie duży plus! Surówki świeże, ziemniaki z wody, a nie odgrzewane z kilku godzin! Ceny baaardzo przystępne - można się najeść za 10-15 zł do syta. Obsługa - a w zasadzie "salowy" - biegły i szybki - poleci, doradzi... Może to nie jest restauracja, lecz tylko bar, ale naprawdę w tygodniu można wpaść i solidnie i zdrowo eis najeść za grosze bez żadnych obaw o jakość potraw!

Date of restaurant visit: 21 june 2012, en, partials, opinions, opinion, hour 16:30

4 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Pabianice

Loading results...