Restauracja Bistro Pod Aniołami

where are you? voivodeship: opolskie city: Nysa
3.6
number of reviews: 6 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Rynek 26 48-300 Nysa
tel: (77) 433-48-80
type of restaurant: restaurant type of cuisine: Polish main course price: 40 - 60 zł
opening hours

reviews (6)

• kajka1974 5 reviews

28.07.2014, 15:34wrote:

Rewelacja

Odwiedzamy wiele lokali po Kuchennych Rewolucjach i ten po wczorajszej wizycie wysunął się na pierwsze miejsce. Jedzenie obłędnie pyszne, gołąbki z jelenia nie sposób opisać. Zielone piwo ciekawe i smaczne. Polędwiczki z kurczaka rozpływały się w ustach. Z pewnością kiedyś tam wrócimy. Polecamy!

Date of restaurant visit: 27 july 2014

0 out of 1 users found this review helpful.

• kacperek555 2 reviews

03.05.2014, 12:56wrote:
    • quality / prices

Bardzo smacznie i miło w "Madame" po rewolucjach!

Witam,
    Już po raz kolejny byliśmy w restauracji "Madame" dawniej "pod Aniołami" w Nysie. Czas jednak opisać wrażenia.
    Na początek zamówiliśmy zupkę krem z porów, selera i pietruszki wg receptury Magdy G., zupka po prostu przepyszna, genialna, pikantna, konsystencja idealna jak na krem, do tego podawany jest ptyś z serkiem kozim co łącznie z zupką smakuje rewelacyjnie, każdy kto tu zawita uważam że powinien skosztować tej zupki, a nie pożałuje.
    Na drugie danie polędwiczki wieprzowe w cieście francuskim z sosem grzybowym, w karcie nie było nic napisane o tym że na polędwiczce są położone pieczarki i wtedy są razem pieczone w cieście francuskim, a że nie lubię pieczarek to tutaj mały minus za to, ziemniaczki smaczne, jednak brakowało mi jakiejś surówki do tego dania albo pieczonego buraczka, cena 28 zł więc myślę, że mała porcja surówki mogła by się znaleźć na talerzu. Generalnie danie smaczne.
    (przy wcześniejszej wizycie jedliśmy danie dnia: schab z ziemniakami gratin i czerwonym burakiem na ciepło cena 20 zł) i to muszę przyznać było idealne, schabik wysmażony, a buraczki po prostu się rozpływały w ustach.

Na deser pyszne ciastko czekoladowe z musem czekoladowym oraz banem w środku, tutaj brak słów: perfekcja smaku, stylu podania. Polecam.

Kelner który Nas obsługiwał również bardzo sympatyczny, przystojny i wychowany, zasługiwał na pewno na ten napiwek. :)

Właścicielki z którymi zamieniłem kilka zdań na koniec wizyty bardzo sympatyczne, uśmiechnięte i rozgadane.

Polecam wszystkim odwiedzenie tej restauracji w Nysie i skosztowania smacznej kuchni.

Pozdrawiam.

Date of restaurant visit: 02 may 2014

4 out of 13 users found this review helpful.

• Mozzzzart 7 reviews

01.05.2013, 17:44wrote:

Miłe zaskoczenie

Foie gras bardzo dobra i tania, krem ze szpinakiem bardzo smaczny, polędwiczka z serem feta oraz schab na ostro smaczny. Torcik bezowy - rewelacja, ceny bardzo przystepne, obsługa kiepska, raz jest, a raz nie ma. Lokal bardzo ładnie urządzony .

8 out of 20 users found this review helpful.

• agataj 1 review

19.03.2013, 16:30wrote:

Bardzo przyjemna restauracja

Bywam w tej restauracji i jestem nią zachwycona pod każdym względem. Jedzenie pyszne. W niedzielę jadłam rosół z perliczki (lepszy niż u mamy), roladkę z serem feta i pyszny torcik czekoladowy z bananem. Ceny przystępne. Zupa z drugim daniem 26 zł. Mąż jadł polędwicę wołową ponad 40 zł. Wszystko pyszne. W toaletach pachnie jak w perfumeriach i zawsze jest żywa różyczka. Uwielbiam tą restaurację i jak najbardziej POLECAM.

6 out of 24 users found this review helpful.

• KrokodylGiena 9 reviews

02.06.2012, 21:47wrote:

Nie polecam

Zatrzymaliśmy się tam jadąc na majówkę i raczej już nie wrócimy. Nie chodzi przy tym raczej o jakość dań, bo ona była raczej ok, ale przede wszystkim o:
    - bardzo małe porcje, takie właściwie żeby dopiero pobudzić apetyt;
    - bardzo wysokie ceny za tak małe porcje;
    - kiczowaty wystrój - wszędzie jakieś laleczki, aniołki itp.
    2 danie było ładnie podane, dobrze przyprawione i smaczne (ja jadłem pierś z kurczaka w płatkach kukurydzianych, a żona zamówiła polędwicę z trawą cytrynową + dodatki), a frytki były jednymi z lepszych jakie jadłem. Gorzej wypadła zupa - był to właściwie wywar z warzyw z niewielką ilością przypraw. Niestety, bardzo wysoka cena za mikroskopijne porcje zepsuła to dość niezłe kulinarne wrażenie :).
    Tak więc, raczej nie polecam.

Date of restaurant visit: 28 april 2012

22 out of 31 users found this review helpful.

• Dzikus13 1 review

08.11.2012, 14:15wrote:

Kiczowaty lokal

Ogólnie lokal ma bardzo nieprzyjemny wystrój, śmierdzi starociami. Jedzenie bardzo drogie, a wcale nie zachwycające.
    Po zjedzeniu zupy było ok. Ale jak podano nam drugie danie zrezygnowaliśmy. Ja ze znajomą dostałysmy niezbyt świeżego kurczaka. Zdecydowanie nie polecam.

Date of restaurant visit: 20 september 2012

22 out of 28 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Nysa

Loading results...