Restauracja Złota Jesień

where are you? voivodeship: pomorskie city: Kartuzy
4.5
number of reviews: 1 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Polna 17 Kartuzy
tel: (58) 681-15-83
type of restaurant: catering, restaurant type of cuisine: Polish, Kashubian, Regional main course price: 20 - 40 zł

reviews (1)

• Zlakobieta 3 reviews

14.06.2014, 17:26wrote:
    • food
    • decor
    • staff
    • quality / prices

Wspaniałe jedzenie!

Restaurację Złota Jesień znam od lat. Odwiedzałam ją jeszcze "na starych śmieciach" zanim powstał nowy, piękny obiekt nad jeziorem. Co prawda znacznie częściej zamawiam stamtąd katering, ale osobiście również bywam od czasu do czasu i bardzo zdziwiłam się widząc, że tak smakowite miejsce nie ma swojej recenzji na gastronautach. Przez te lata, kiedy zajadam się różnymi potrawami serwowanymi przez kuchnię tej restauracji ani razu nie zdarzyło mi się trafić na potrawę, o której mogłabym powiedzieć, że jest niesmaczna. Po jakimś czasie przestałam wręcz zwracać uwagę na menu proponowane przez właścicieli i w ogóle go nie modyfikuję, bo wiem, że po prostu wszystko będzie super. Szczególnie wspaniałe są dania z ryb - tatar z łososia, pstrąg w dressingu cytrynowym, szczupak faszerowany orzechami... Z dań ciepłych bardzo smakują mi roladki z soli z brokułem na półdzikim ryżu. Z innych dań wspominam ciepło kaczkę faszerowaną, która swego czasu zamawiałam na wielkanocny obiad. Była przewspaniała. Więcej potraw nie wymieniam, bo jest ich zbyt dużo. :) Co do obsługi - nie mam słów pochwały. Jest to chyba jedyna restauracja, w której nie trzeba czekać na kierownika by załatwić zamówienie, fakturę, czy cokolwiek. Każda osoba z obsługi jest 100% kompetentna i załatwia wszystko od ręki na poczekaniu. Jest to sprawa nie do przecenienia w sytuacji, gdy gdzie indziej muszę nieraz trzy razy podjeżdżać, lub czekać kilka dni by otrzymać fakturę. Reasumując - polecam Złotą Jesień z całego serca!

Date of restaurant visit: 14 june 2014

4 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Kartuzy

Loading results...