Erebuni

where are you? voivodeship: mazowieckie city: Pruszków
3.8
number of reviews: 5 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Wojska Polskiego 16A paw. 12 05-800 Pruszków
tel: (22) 730-48-57
type of restaurant: bar, fast food type of cuisine: Asian (Oriental), appetisers, kebabs main course price: 20 zł and under

reviews (5)

• maniek67 4 reviews

29.04.2013, 20:41wrote:

Najlepszy kebab w WPR!

Kebaba kupuje tam od hmmm kilku lat i zawsze jest rewelacyjny.
    Zawsze dużo mięcha, a nie kapusty jak gdzie indziej. Polecam duży baranina na cienkim sos ostry oczywiście.

Date of restaurant visit: 04 april 2013, en, partials, opinions, opinion, hour 15:00

5 out of 6 users found this review helpful.

• olifkak 38 reviews

16.04.2012, 12:56wrote:
      I don't want to rate

Poprawnie

Zachęceni bardzo dobrym opiniami Gastronautów odwiedziliśmy Erebuni po drodze do kina. Lokal robi bardzo dobre wrażenie, jest czysto, przyjemnie pachnie jedzeniem :).
    W kwestii obsługi mieliśmy wielkiego pecha, bo trafiliśmy w środek poważnej rodzinnej kłótni, przez co czekaliśmy na jedzenie 25 min. (sic!) Wolałabym więc skupić się na jedzeniu. Dania zostały ładnie podane, wszystkie warzywa świeżutkie, pachnące, ale brakowało w tym... finezji ;). Kurczak również smaczny, ale niedbale pokrojony na wielkie kawały. Sosy - porażka. Czosnkowy to w zasadzie sama woda, pomidorowy - sam koncentrat.
    My jedliśmy na miejscu, ale widziałam jak pani przygotowywała kebaby w picie na wynos. Wyglądało to następująco: pita z mięsem wrzucana na 1.30 do mikrofali, uzupełniona warzywami i sosami - gotowa do wydania. Grill stał obok zimny.
    Wydaje mi się, że dużo smaczniej jest na koniec zgrilować kebab.
    Jak w tytule - jedzenie poprawne, ale znam dużo lepszy kebab w Pruszkowie.

Date of restaurant visit: 14 april 2012, en, partials, opinions, opinion, hour 15:00

• Pruszkowiak 12 reviews

08.07.2010, 16:14wrote:
    • quality / prices

Na smaczny kebab - tylko tutaj :)

Wielokrotnie gościłem w Erebuni, zwykle kupuję średni kebab "kurczakowy", bo baranina jakoś średnio mi smakuje. Kiedyś skusiłem się na dużego i ... ledwo zjadłem. Dobrze, że wziąłem go na wynos - w ramach obiadu, a dokończyłem go jako kolację, bo nie udało mi się go zjeść za jednym zamachem :).
    Obsługa jest przesympatyczna, klimacik lokalu też fajny, lekko przyciemnione wnętrze, na ścianie flaga Armenii, chyba dlatego, żeby ludziska się nie zastanawiali, czy ta ładna pani "za bufetem" to Greczynka?
    Stosunek ceny do wielkości - w sam raz. Jedzenie - pychota.
    Na pewno jeszcze nie raz wpadnę do Erebuni na kebaba.

• ciacho84 16 reviews

18.03.2010, 16:14wrote:

Najlepszy kebab w Pruszkowie

Choć zwrot "Najlepszy kebab w Pruszkowie" nie brzmi pewnie specjalnie wyszukanie ani zachęcająco, to jednak jest to naprawdę dobre miejsce na placka z mięchem i warzywami. Solidne porcje, wszystko świeże i smaczne. Można zamówić też dania "talerzowe", ale nie próbowałem jeszcze (zazwyczaj wpadam tam wracając do domu, stąd biorę jedzenie na wynos).

• dakoolk 2 reviews

11.08.2010, 10:24wrote:
    • quality / prices

Super kebab z baraniny - mistrzostwo świata

Jestem stałym klientem, w zasadzie wchodząc daję tylko 20 zł (średni i mały kebab z baraniny) i wszystko jasne :).
    Lubię takie podejście - dodatkowo w kebabach jest naprawdę ogromna porcja mięsa (dobra baraninka) i zróżnicowane dodatki (nie tylko sama kapusta), dobre ciasto, widać wprawę w zawijaniu, bo kapie tylko bardzo sporadycznie.
    Polecam!

Date of restaurant visit: 04 august 2010, en, partials, opinions, opinion, hour 21:00

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Pruszków

Loading results...