Restauracja Iluzja

where are you? voivodeship: lubelskie city: Lubartów
2.1
number of reviews: 3 detailed ratings

is the favourite restaurant of 0 gastronauts

people going to this restaurant 0 gastronauts

ul. Jana Pawła II 9 21-100 Lubartów (I piętro)
tel: 665-109-009
type of restaurant: restaurant type of cuisine: pizza, International, Italian, Polish, cocktails main course price: 20 zł and under
opening hours

reviews (3)

• migotka90 14 reviews

05.09.2013, 14:29wrote:

Nic specjalnego

Na mnie ta Iluzja nie robi wrażenia, lokal typowy, dobry na obiadki rodzinne. Pizza również bez rewelacji. Niby 32 cm, a wielkość małego talerza. Mało składników, kilka malutkich kawałków kurczaka, papryka konserwowa. Ceny trochę przesadzone... Wolę jadać gdzie indziej.

Date of restaurant visit: 25 april 2013

• szef-kuchni85 3 reviews

29.01.2011, 22:41wrote:

Żadna rewelacja

Wystrój typowo restauracyjny, raczej nie jest źle.
    Jedzenie: pizza okropna. Ta super ostra nawet lekko pikantna nie była, a góra sera nie pozwoliła ocenić czy pod nim znajdują się jakiekolwiek inne składniki. Sałatki niezłe.
    Ceny jak na Lubartów zdecydowanie wygórowane.

1 out of 1 users found this review helpful.

• krytyk121 1 review

19.03.2010, 21:17wrote:

Duże rozczarowanie!

Witam.

W drodze powrotnej ze zwiedzania pałacu w Kozłowce wstąpiliśmy z żoną do pięknie zapowiadającej się i wyglądającej na jedyną sensowną restaurację w Lubartowie ILUZJA.

Już na samo wejście - widok kelnerki za barem palącej papierosa i zachwalającej, że wszystkie dania są domowe i robione na miejscu. Zamówiliśmy mięso z grilla, flaki, pstrąga i surówki.

Flaki były ok. Pstrąg trochę śmierdział, a mięso z grilla to totalna porażka. Ok 2 mm grubości i nawet nożem nie dało się pokroić. Najgorsze jakie kiedykolwiek jadłem. Surówki były trochę zdechłe.

Rachunek - 46 zł. Samo mięso z grilla 12 zł, a ryba miała kosztować 6 zł, ale wyszło 12 zł, bo ponoć ważyła więcej, a nikt nas o tym nie uprzedził.

Kiedy wyraziliśmy swoją opinie usłyszeliśmy, że tutaj tak się właśnie robi te potrawy i koniec.

Kiedy zwróciliśmy uwagę przy płaceniu licząc na obniżkę w cenie lub zadośćuczynienie to usłyszeliśmy, że może jest to najgorsze mięso jakie kiedykolwiek jedliśmy, ale tak się tutaj robi i już.

Ocena - 2+

Kara - Wysłać właściciela i kelnerki na zachód, aby nauczyli się gotować i jak traktować klienta.

I na koniec. Jak sama nazwa wskazuje jest to jedna wielka ILUZJA.

Nikomu nie polecamy. Lepiej zjeść hot doga po drugiej stronie ulicy za 3 zł.

3 out of 4 users found this review helpful.

Is this review helpful? Tak Nie

People who visited this restaurant page checked out also:

new restaurants: Lubartów

Loading results...